Similar lots by type
-
#618Een antieke zwaardbajonet met schede. Gemerkt ‘LD’.
Une ancienne baïonnette-épée avec fourreau. Marqué 'LD'.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#627Een antieke wandelstok met degen en ivoren knop.
Une canne ancienne avec épée et pommeau en ivoire.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#28D.R.G.M KroneEen Duitse luchtdrukkarabijn.
Carabin à air allemand.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#565Een rond gebeeldhouwd eikenhouten houten tafeltje met marmeren blad en op getorste zuiltjes. Met bijpassend stoeltje.
Une table ronde en bois de chêne sculpté avec plateau en marbre et sur colonnes torsadées. Avec chaise assortie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#529Thonet, ViennaVier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#639“Confidences sur la cinquième épouse”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd ‘Vigneron’.
“Confidences sur la cinquième épouse”. Technique mixte sur papier. Signé 'Vigneron'.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#61Twee helften van een zeeschelp met in het parelmoer gegraveerd en opengewerkt decor van een visserskoppel.
Deux moitiés de coquillage à décor de nacre gravé et ajouré d'un couple de pêcheurs.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509Een gecloisonneerd messingen menuhouder met handvat. Daarin een handgeschreven menu op papier uit 1905. Waarschijnlijk Russisch werk uit het einde van de XIXde eeuw.
Un porte-menu en laiton cloisonné avec poignée. Dans celui-ci un menu manuscrit sur papier de 1905. Travail probablement russe de la fin du 19ème siècle.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#243Een lot van vier houten heiligenbeelden, waarbij drie gepolychromeerd.
Un lot de quatre statues de saints en bois dont trois polychromes.No longer availableDim. h: 28 - 59 cmEstimate: € 150 / 250 -
#280Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,72 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1000 / 1100 -
#268Een uitgestoken rond wandreliëf met Heiligenvoorstelling.
Un relief mural circulaire sculpté représentant des saints.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360“Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.
Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 20 cm (groepje)Estimate: € 40 / 60 -
#122Edgard FarasijnPeriod: 1858 - 1938“Vrouw in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme dans un intérieur. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#18Een lot van vier XVIIIe eeuwse tegels, waarbij drie blauw op wit en één polychroom.
Un lot de quatre carreaux du XVIIIe siècle, trois bleus sur blanc et un polychrome.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Een paar biscuit menuhouders, met pastelkleurige voorstelling van twee keukenhulpjes met een vaandel. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en biscuit, avec une représentation aux couleurs pastel de deux aides de cuisine avec une banderole. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80 / 100

