#152“Italiaans campagnezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “ M. Van Cuyck”. Toegeschreven aan Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.
"Italian countryside view." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "M. Van Cuyck." Ascribed to Michiel Thomas Ant. Van Cuyck.No longer availableDim. 75 x 98 cmEstimate: € 400 / 500 -
#401Lego TechnicEen lot van 3 vintage Lego Technic speelsets. Nummers; 8851, 8090 & 8700, in originele dozen met handleiding.
A lot of 3 vintage Lego Technic play sets. Numbers; 8851, 8090 & 8700, in original boxes with manuals.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#133Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#262Guerin KellerEen meerkleurig porseleinen vide-poche, craquelé met divers mythische figuren in het decor. Onderaan gemerkt “GK”.
A multicolored porcelain vide-poche, crackled with various mythological figures in the decoration. Marked "GK" at the bottom.No longer availableDim. 9 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#467Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#514Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.
#504Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
#379Val Saint LambertEen vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 23 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363LladroEen lot van 3 beeldjes van honden bestaande uit een groep spelende poedels met fruitmand, een groep met mama poedel en 5 zogende puppys, beide gesigneerd Lladro en een langharige windhond met stempel ‘made in Russia’.
A lot of 3 dog figurines including a group of playing poodles with a fruit basket, a group with mother poodle and 5 suckling puppies, both signed Lladro, and a long-haired greyhound with stamp 'made in Russia'.No longer availableDim. h 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Een zilveren coupe op voet. Gemerkt.
A silver footed compote. Marked.No longer availableDim. 19 x 22 cm - 614,50 gEstimate: € 300 / 350 -
A copper statue of an oriental flute player with a gilded skirt.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 80 / 120