#384Een icoon met voorstelling van de onthoofding van Johannes de Doper. Onleesbare inscripties achteraan.
An icon depicting the beheading of John the Baptist. Illegible inscriptions on the back.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 120 / 220 -
#207Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#228Een lot van 2 wandlampen in verguld smeedijzer en 2 glazen vlammen.
A lot of 2 wall lamps in gilded wrought iron and 2 glass flame torches.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#157Hergé“L’oreille Cassée”, Tintin, HC, A18, 1942, Wit/Zwart met enkele kleurpagina’s. Naam geschreven binnenin, stempel op de achterkant, enkele scheurtjes en een hoekje ontbreekt.
"The Broken Ear", Tintin, HC, A18, 1942, Black/White with some color pages. Name written inside, stamp on the back, some tears and a missing corner.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#673Liebig ChromosEen lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#57“Gestileerd naakte buste”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
"Stylized nude bust." A stone sculpture on a marble base. Attributed to Berten Coolens.No longer availableDim. 24,5 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
An oval marble male profile. Signed ‘de Fierland 1866’.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#671Een lot van 10 Suske & Wiske’s met één eerste druk van het Sprekende Testament. In zwaar gelezen staat. Verder: De Zwarte Madam (ed. 1959), De Stierentemmer (ed. 1956), De Dolle Musketiers (ed. 1955), De Tamtamklopper (ed. 1954), De Knokkersburcht (ed. 1954), De IJzeren Schelvis (ed. vl. 1963, nl. 1963), De Kleppende Klipper (ed. 1956), De Stemmenrover (ed. 1958).
A lot of 10 Suske & Wiske comics including a first edition of "Het Sprekende Testament". In heavily read condition. Also includes: "De Zwarte Madam" (ed. 1959), "De Stierentemmer" (ed. 1956), "De Dolle Musketiers" (ed. 1955), "De Tamtamklopper" (ed. 1954), "De Knokkersburcht" (ed. 1954), "De IJzeren Schelvis" (ed. Flemish 1963, Dutch 1963), "De Kleppende Klipper" (ed. 1956), "De Stemmenrover" (ed. 1958).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#137Hergé“Le trésor de Rackham le Rouge”, Tintin, HC, 1946, 1ste editie in kleur. Scheurtje boven aan de rug, hoeken licht beschadigd en op het titelblad is een naam geschreven.
"The Treasure of Red Rackham", Tintin, HC, 1946, 1st edition in color. Tear at the top of the spine, corners slightly damaged, and a name written on the title page.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#649Bree BelgiumEen rood aardewerken vaas en asbak. Onderaan gemerkt.
A red earthenware vase and ashtray. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20, Ø 8 cm & 35 x 11 cEstimate: € 40 / 60