#412“Chinese dame”, een schilderij achter glas in gemengde techniek op paneel.
"Chinese lady," a painting behind glass in mixed media on panel.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Mary, Joseph, and Christ in the manger, wax dolls with velvet clothing. Contemporary work. 2 minor repairs.No longer availableDim. 10-15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#265Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
#553Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#372Een gesculpteerd houten paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian.No longer availableDim. 108 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#10Een zilveren munt gemonteerd als broche en een broche. We voegen er drie art nouveau broches en één 18 karaats geelgouden broche met damesprofiel van 1,27g aan toe (sommige sluitingen ontbreken).
A silver coin mounted as a brooch and one brooch. We add three Art Nouveau brooches and one 18 karat yellow gold brooch with a lady's profile weighing 1.27g (some closures missing).No longer availableDim. 42,75 gEstimate: € 80 / 120 -
#174Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Landschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
"Landscape with buildings". A lot of 6 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Ranst", "Wouter's Hoeve", "Ranst", "Villa Wellin", "Chateau de Lavaux St-Anne", "Wouter's Hoeve de Polder".No longer availableDim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cmEstimate: € 500 / 750