#555Een Afshari Bidjar tapijt met een klassiek design in ongebruikelijke pasteltinten, dubbel geknoopt.
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#226Sir Norman Foster Tecno S.p.APeriod: 1935-“Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.
"Nomos". A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.No longer availableDim. 74 x 220 x 100 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#299Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
#249Een paar wandspiegels met vergulde en gesculpteerde omlijsting en floraal decor.
A pair of wall mirrors with gilded and sculpted frames and floral decoration.No longer availableDim. 63 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#262Guerin KellerEen meerkleurig porseleinen vide-poche, craquelé met divers mythische figuren in het decor. Onderaan gemerkt “GK”.
A multicolored porcelain vide-poche, crackled with various mythological figures in the decoration. Marked "GK" at the bottom.No longer availableDim. 9 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.No longer availableDim. 800‰ 570 gramEstimate: € 300 / 500 -
#66S.A. BoulangerEen vintage staande lamp, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger, met zijn originele kap.
A vintage floor lamp, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger, with its original shade.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 120 / 180 -
#241Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 80 / 110 -
#229“Bloemenstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life in Oriental vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#149“Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
"Flower still life." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, attributed to Frans Mortelmans.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 400