#635Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
#555Een Afshari Bidjar tapijt met een klassiek design in ongebruikelijke pasteltinten, dubbel geknoopt.
#547Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
A lot consisting of a bonbonnière and vase in rose and orange satin glass.No longer availableDim. h 32 & 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#199Charly Michel“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
"World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.No longer availableDim. 152 x 110Estimate: € 150 / 200 -
#396Een massief houten gesculpteerde piëdestal met marmeren blad.
A solid wood carved pedestal table with marble top.No longer availableDim. h 83.5 x Ø 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#295Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#274Frans Gybels“2 x interieur van het Vleeshuis”, gemengde techniek op papier, gesigneerd F. Gybels.
"2 x interior of the Vleeshuis", mixed media on paper, signed F. Gybels.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338WiskemannEen art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
An Art Deco coffee and tea set in silver-plated metal on a tray, marked Wiskemann.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919“Sur la plage à Bernval”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"On the beach at Bernval". An etching on paper, signed at the bottom in the plate.No longer availableDim. 13,5 x 9.5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#527“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
"Aunt Filomeen." An alabaster bust. Dating from the 1930s.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60