#139Jacques RosseelsPeriod: 1828 - 1912“Heidezicht met hoeve een hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Rosseels.
"Heath view with farm and haystacks", a painting, oil on canvas, signed J. Rosseels.No longer availableDim. 36 x 61 cmEstimate: € 250 / 350 -
#384Een icoon met voorstelling van de onthoofding van Johannes de Doper. Onleesbare inscripties achteraan.
An icon depicting the beheading of John the Baptist. Illegible inscriptions on the back.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 120 / 220 -
#150Een 18 karaats geelgouden armband.
An 18 carat yellow gold bracelet.No longer availableDim. 38,25 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#72Henri Matisse“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#153Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#69Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919“Le Chapeau épingle”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"The Hat Pin." An etching on paper, signed at the bottom of the plate.No longer availableDim. 12 x 8,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#267Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
A wooden carved vide-poche with a silver figurine of a squirrel holding an acorn in its paws. The figurine is marked 800‰. +/- 200g.No longer availableDim. 11 x 19 cm - 800‰ - 200gEstimate: € 100 / 150 -
#182“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
"Nobleman overseeing the soldiers", a 19th-century painting, oil on canvas in a round solid oak frame. Not signed.No longer availableDim. Ø 95 cmEstimate: € 200 / 300 -
#516Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#332“Lithographies Originales”, een spiegel in art-nouveau stijl naar Georges De Feure.
"Original Lithographs", a mirror in Art Nouveau style after Georges De Feure.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 50