#448
#149
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Frans Mortelmans.
#6
Een metalen console met marmeren blad.
A metal console with a marble top. -
#664
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#234Werner Labarque
“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#132A. De Loof
“Zittend naakt.” Pastel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1933
"Sitting nude." Pastel on paper. Signed. Dated 1933. -
#383Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
#263Hergé
#464Alejandro Zaera Dynamobel
#449
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
A modern design matte black metal wall lights. -
#233Nikon
"Nikon M90". A vintage analogue camera with 3 lenses; 28mm, 52mm, 75-150mm, flash, motor, and carrying case.Place a bid ›Estimate: € 120/180