#47Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
#78“Gestileerde zithouding”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
"Stylized seating position." A stone sculpture on a marble base. Attributed to Berten Coolens.No longer availableDim. 33 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#636Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
#82Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941“Stilleven met fruit en ongeopende Champagnefles”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Henry Kokken.
"Still life with fruit and unopened champagne bottle," a painting, oil on canvas, signed by Henry Kokken.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#186Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
#262Guerin KellerEen meerkleurig porseleinen vide-poche, craquelé met divers mythische figuren in het decor. Onderaan gemerkt “GK”.
A multicolored porcelain vide-poche, crackled with various mythological figures in the decoration. Marked "GK" at the bottom.No longer availableDim. 9 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#333Culinox Spring“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
"Spring Culinox," an elongated copper fish platter with lid.No longer availableDim. 15 x 46 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).No longer availableDim. 33.5 x 24.5 cmEstimate: € 150 / 250