Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 30 September Dag 1 #1-300
    • 1 Oktober Dag 2 #300-600
    • Online Only Varia 29 September 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie stillevens. Paneel. Draagt handtekening.

Een lot van drie stillevens. Paneel. Draagt handtekening.

Lot de trois natures mortes. Panneau. Porte une signature.
205
40 x 50 cm & 30 x 40 cm & 50 x 40 cm
Estimate: 3050
Catalogue #205
Online only

Bid history

Highest bid: 85.00753
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #220
    Prim Fullá

    “Koppel onder straatlantaarn” & “Jonge vrouw in jurk”, lot 2 schilderijen op doek, mixed media, gesigneerd.

    "Couple sous réverbère" & "Jeune femme en robe", lot de 2 peintures sur toile, techniques mixtes, signées.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 15.00 €
    Dim. h54cm x b45cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #210

    “Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.

    "Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 10.00 €
    Dim. h38cm x b50cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #187

    “Napoleontische ridder.” Schilderij op board, in ovaal.

    "Chevalier Napoléonien". Peinture sur carton, en ovale.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 18.00 €
    Dim. h23cm x b18cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #230

    “Mediterrane straattaferelen” lot van 4 schilderijen, olie op doek, ingekaderd, divers gesigneerd.

    "Scènes de rue méditerranéennes" lot de 4 tableaux, huile sur toile, encadrées, diverses signatures.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 20.00 €
    Estimate: € 30 / 35
  • #225

    lot 4 schilderijen met boten, olie op paneel.

    lot 4 tableaux avec des bateaux, huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 85.00 €
    Estimate: € 40 / 50
  • #235
    L. Meyer

    “Grootouders met baby”, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Grands-parents avec bébé" tableau huile sur panneau, signé.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 55.00 €
    Estimate: € 30 / 50
  • #260
    Mayasi

    “Strandhutten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1965.

    "Cabanes de plage", huile sur panneau, signé et daté 1965.
    No longer available
    Online only
    Dim. h64,5cm x h85,5cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #239
    E. Kovak

    “Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.

    « Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #82

    Een lot aardewerk en porselein met diverse sauskommen, een kan e.d. Met merken van Lunéville en andere.

    Un lot de faïence et porcelaine avec diverses saucières, une cruche, etc. Avec des marques de Lunéville et autres.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 15.00 €
    Estimate: € 60 / 80
  • #267

    Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

    Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 12.00 €
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    lot 2 vazen blauw en blauw-groen glas, ‘70s.

    lot 2 vases verre bleu et bleu-vert, années 70.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 20.00 €
    Dim. 14 x 17 & 13 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    Val Saint Lambert

    Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.

    Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 15.00 €
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257

    Een fantasiezwaard met wandplaat.

    Une épée fantaisie avec plaque murale.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 15.00 €
    Dim. l: 100 & 105 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #201
    Goebel, Germany

    “Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.

    "Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 22.00 €
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Un vase de cristal incolore taillé. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 10.00 €
    Dim. h: 17 cm Ø: 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #180
    Henri Geertsen
    Period: 1892-1969

    “Stadszicht met kerk”. Gravure. Gesigneerd en E.A..

    "Vue sur la ville avec église". Gravure. Signée et EA.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 10.00 €
    Dim. 14 x 11 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    "Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 15.00 €
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6

    Een ronde marmeren fruitschaal op voet. Kleine letsels.

    Coupe à fruits ronde en marbre sur pied. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 5.00 €
    Dim. Ø 29,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #135
    Herra

    “De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.

    "Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 20.00 €
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #264

    Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.

    Un lot de trois statues en plâtre patiné, composé d'un buste de fille, d'un ébéniste et d'une pietà. On ajoute un groupe de garçon sur une branche en plastique. Quelques très petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Active bid: 35.00 €
    Dim. h: 19 - 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More