Other lots by Céramique Montoise - Ären
Other lots in this auction
-
#73Céramique Montoise
Een lot van vier stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een sierjardinière in de vorm van een vis, een mandje, een oorvaas en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 - 27 cm -
#45
Een lot van zes stuks Belgisch steengoed, bestaande uit drie vazen, een schenkkan, een lampvoet en een asbak. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#42Céramique de Bruxelles
Drie stuks meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een vaasje en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt ‘Cérabelge’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 14 cm -
#41Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een asba, een pique-fleurs, drie verschillende schenkkannen en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cm -
#35Céramique Montoise
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een een zeshoekige tabakspot, een paar kwispedoors, twee verschillende vazen, twee verschillende schenkkannen en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14 - 24 cm -
#69Royal Zuid-Holland
Een pique-fleurs en een sierkan van meerkleurig Gouds plateel. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 12 & 25 cm -
#80
Een lot van zes porseleinen keukenpotten. Tsjecho-slowakije. Eén deksel beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 cm -
#103Royal Zuid-Holland
Twee ronde schotels van meerkleurig aardewerk en een schaaltje en twee asbakjes met decor ‘Unique metalique’. Alen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø: 8,5 - 30 cm -
#28Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 cm -
#70Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een dekselpotje van meerkleurig Gouds aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 18 cm -
#98Céramique Montoise
Vier stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een schenkkan, een achthoekige schaal en een potje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#9Royal Zuid-Holland
Een vaasje van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurig decor ‘Francesco’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16,5 cm