Other lots by Céramique Montoise - Ären
Other lots in this auction
-
#85
Een lot meerkleurig Hollands plateel, bestaande uit een schaal op messingen voet, twee dekselvazen, twee schenkkannen en twee lampenvoeten. Delft & Gouda.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#47Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#56Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een opengewerkte schotel een bonbonière en twee schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 - 21 cm -
#44Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uitier verschillende vazen en een rokerstelletje (zonder deksel). Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 5 - 30 cm -
#97Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie borden, drie kopjes, één ondertasje, een schaal, twee vazen, een bonbonnière, een potje3,5 en twaalf borreltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 3,5 - 27 cm -
#89Ivora, Gouda
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een lampenvoet, een rond schaaltje en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 15 & 17 cm; Ø: 13 cm -
#95
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk, bestaande uit zes schenkkannen, een hoge en een lage vaas, een tabakspot en een suikerpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 8 - 30 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#112Royal Zuid-Holland
Een lot Goudaplateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier jardinières in verschillende formaten, een grote en een kleine schenkkan, een tabakspot, een potje en een kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 20 cm -
#46Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een halsvaas, een oorvaas, twee schenkkannen, een vierkant vaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 11 - 44 cm -
#74Ivora, Gouda
Een asbak en een blaker van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 16 cm -
#34Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie schenkkannen en een bol oorvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 34 cm