#508Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker met hoorns en schelpjes.
#402Twee verschillende moderne tekeningen op papier. Beide gemonogrammeerd en resp. Gedateerd ‘70 & 2005.
Deux dessins modernes différents sur papier. Monogrammés et datés respectivement de 70 et 2005.No longer availableDim. 15 x 8 & 10 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#44518 diverse medailles, met betrekking tot de veehouderij, in het bijzonder de paardenfokkerij. Begin XXste eeuw. Overwegend zilver.
18 médailles diverses, relatives à l'élevage, en particulier à l'élevage de chevaux. Début XXème siècle. Principalement en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#479Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880“Jonge vrouw met biwa en plectrum in een boot”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. 1856. Uitgeversstempel van Heikichi.
Jeune femme avec biwa et médiator dans un bateau . Une gravure sur bois japonaise. Signé. 1856. Cachet de l'éditeur de Heikichi.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#353Een lot Poolse, Belgische en Engelse eretekens. 17 stuks.
#328Een schemerlamp van verguld messing en meerkleurig porselein in de stijl van Sèvres.
Une lampe de table en laiton doré et porcelaine multicolore dans le goût de Sèvres.No longer availableDim. h: 63 cm (met kap)Estimate: € 60 / 80