Other lots in this auction
-
#563“Rokende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Smoking man . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50 / 50 -
#83Een paar gesculpteerd houten engelenkopjes met sporen van verguldsel.
Une paire de têtes d'ange en bois sculpté avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#484Nell HeinsPeriod: 1856-1938“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#130Een paar geelgouden oorbellen 18 K bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 300 / 400 -
#652Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge avec un décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55Een lange parelhalssnoer.
Un long collier de perles.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#457Twee deels witgepatineerde Afrikaanse houten maskers.
Deux masques africains en bois, en partie à patine blanche.No longer availableDim. l: 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#521“Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.
Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#192Léon DansaertPeriod: 1830 - 1909“Huiselijk geluk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le bonheur domestique . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#489Ichiyosai KuniyoshiPeriod: 1768 - 1828“De slag van Kawanakajima”. Middelste luik van een triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
La bataille de Kawanakajima . Panneau du milieu d'un triptyque. Signé et daté 1852.No longer availableDim. 35 x 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#462Knut KerssePeriod: °1957“Dames” & “Jongens op de schommel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Dames” et “Garçons sur un balançoire” . Technique mixte sur papier. Tous deux signées.No longer availableDim. 29 x 29 & 27 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en P.T.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et P.T.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 150 / 200

