Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie tinnen klisteerspuiten met houten handvatten.

Een lot van drie tinnen klisteerspuiten met houten handvatten.

Un lot de trois seringues à lavement en étain avec des poignées en bois.
Dim. l: 45 - 65 cm
SKU: 0202210027.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #459

    “Geisha, rustend op een stapel boeken”. Een gekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.

    Geisha reposant sur une pile de livres . Une gravure sur bois japonaise colorée. XIXème siècle. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29

    “Stoelstraatje, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 32/100 buiten de plaat.

    Stoelstraatje, Anvers. Eau-forte. Signée et numérotée 32/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #555

    Twee paar oorbellen van geel goud 18 K. Knijpers met bladmotief.

    Deux paires de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats. Chevilles avec motif feuille.
    No longer available
    Dim. 7,8 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #83

    Een paar gesculpteerd houten engelenkopjes met sporen van verguldsel.

    Une paire de têtes d'ange en bois sculpté avec des traces de dorure.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #658

    Een glaspasta vaas, versierd met een hagedis in reliëf. Gemerkt ‘Daum, Nancy’. Vermoedelijk kopie.

    Un vase en pâte de verre décoré d'un lézard en relief. Marqué Daum.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122

    “Liggend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.

    Nu couché . Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #583

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een decor van bloesems en vogels.

    Un vase hexagonal en porcelaine chinoise décoré de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #634

    Twee verschillende vaasjes en een kruik van geglazuurd aardewerk.

    Deux vases différents et une cruche en faïence émaillée.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #102
    P. Plaeting

    “Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de ville . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 23 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #110

    Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.

    Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants de + - 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 5,08 g
    Estimate: € 2900 / 3200
  • #189
    Thonet, Vienna

    Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.

    Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #31

    Vijf chromo-albums: - Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques. - Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.

    Cinq albums chromo: - Trois albums sur la géographie, édités par Chocolate Jacques. - Deux albums sur le folklore belge, édités par Côte-d’or.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More