Similar lots by type
-
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#286
Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 20/25 -
#55
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 220/240 -
#28
Een lot apothekerspotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 9,5 cm - 23 cmEstimate: € 20/25 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#117
Een vaas geslepen rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27,5 cmEstimate: € 30/40 -
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#142
Een vaas op piedouche en een presse-papier van geslepen kleurloos geslepen kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27 & 5 cmEstimate: € 20/25 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#103
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#38
Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.
Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 81 cmEstimate: € 25/45 -
#272
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.
Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 40/50 -
#87
Een limonadekan van kleurloos glas met een verzilverd metalen montuur en een ijskoeler.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#119
Een paars gedubbeld kristallen vaas met geslepen decor. Zonder merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Een paar geslepen kleurloos kristallen obelisken. Randschade aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 20/30 -
#50
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 40/50 -
#172Star Cristal
Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 35/45 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20/25 -
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#61A. Six
“Plattelandszicht met vijvertje en molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 101 cmEstimate: € 50/70 -
#179Steiff, Germany
“Lulac” & “Lorli”. Een pluchen konijn en een hertenkalfje”. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 50 & 30 cmEstimate: € 40/60 -
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#92
Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
Une cheminée en métal argenté. Sur piles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/40 -
#123
“Ambachtslieden”. Een houtsnede.
"Artisans". Une gravure sur bois.No longer availableOnline onlyDim. 9 cm x 66 cmEstimate: € 30/40 -
#88
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#129
Een messingen wijwatervat. Gesigneerd ‘E. Hoffer’. Tijdperk art deco.
Un bénitier en laiton. Signé 'E. Hoffer'. Epoque Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 cmEstimate: € 20/25 -
#197Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#63
“Rencontre de cavalerie l’épée à la main”. Een XIXe eeuwse gravure.
"Rencontre de cavalerie l'épée à la main". Une gravure du XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 44,5 x 47,5 cmEstimate: € 60/100 -
#259
“Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 25/40