Other lots in this auction
-
#61Royal Zuid-Holland
Twee verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 21 & 28 cm -
#111Schoonhoven, Holland
Een lot aardewerk, bestaande uit een jardinière en een vaasje met meerkleurige decors en een bonbonnière met blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 7 - 15 cm -
#21Céramique Montoise
Een paar vazen van meerkleurig Bergens aardewerk. Decor 112. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 36 cm -
#11Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit twee platte kruiken, een platte oorvaas en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 19 - 26 cm -
#39Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een kandelaar, twee vaasjes, een laag kommetje en een pique-fleurs. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 5 - 17 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#101Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk, versierd met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee oorvazen, een theepot, een schenkkan, een mandje, twee vaasjes (één met haarscheur), een klompje, een potje en een vierkante schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#16Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een platte schenkkan en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 32 cm -
#85
Een lot meerkleurig Hollands plateel, bestaande uit een schaal op messingen voet, twee dekselvazen, twee schenkkannen en twee lampenvoeten. Delft & Gouda.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#31Royal Zuid-Holland
Twee verschillende vazen van meerkleurig plateel. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 27 cm -
#36Royal Zuid-Holland
Drie verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, waarvan één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 13 - 22 cm -
#88Tiko, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas, twee mandjes, twee grote en twee kleine schenkkannen en twee vazen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 5 - 32 cm