#688
#23Karlsbader
#513
Een Afrikaans houten beeld met kraaltjes/schelpjes.
#69
‘Boerderij met koeien’, olie op metaal, Hollandse school in vergulde kader.
'Farm with cows', oil on metal, Dutch school in gilded frame.No longer availableDim. h 32 x b 42 cmEstimate: € 80/120 -
#544
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#124Jean ColinPeriod: 1881 - 1961
“Portret van een dame”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Jean Colin”. Bijvoegd kunstboek “Belgian Impressionism, a tribute to Jean Colin - the hidden masterpiece”.
#424Rémy Cornelissen
#154
Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
#397
#428
Een Val Saint Lambert kristallen drie-armige kandelaar met rood in de massa, met label en onderaan gesigneerd.
#518
A pair of Chinese porcelain lidded jars with multi-coloured decorations and the lid decorated with a peach.No longer availableDim. h 11 x Ø 8 cmEstimate: € 80/120