Other lots by Val St. Lambert
-
#668Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van blauw geblazen kristal. Gemerkt.
Coupe oblongue en cristal soufflé bleu. Avec marque.Dim. l: 58 cmEstimate: € 25/35 -
#635Val St. Lambert
Een grote driehoekige coupe van roze kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Grande coupe triangulaire en cristal rose. Années ‘60. Avec marque.Estimate: € 20/40 -
#625Val St. Lambert
Een vaas van roze kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Vase en cristal rose. Années ‘60. Avec marque.Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#471Val St. Lambert
Twaalf glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Onderaan gemerkt.
Douze verres en cristal taillé de couleurs différentes. Marques sous les bases.Estimate: € 80/120 -
#317Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met paarse details.
Vase en cristal taillé aux détails mauves.Dim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#97Val St. Lambert
Een reeks van elf wijnglazen van geslepen kristal, deels groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Suite de onze verres à vin en cristal taillé colorés vert dans la masse. Avec marque.Estimate: € 55/70 -
#223Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.Dim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#441Val St. Lambert
Een kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal aux côtes torses et coloré vert dans la masse. Avec marque.Dim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#88Val St. Lambert
Twee kristallen siervaasjes, geel en blauw gekleurd in de massa. Beiden gemerkt.
Deux petits vases décoratifs en cristal coloré jaune et bleu dans la masse. Les deux avec marque.Estimate: € 40/50 -
Val St. Lambert
Een 18 karaats geel gouden herenring met initialen.
Paire de bougeoirs en laiton de style Louis XIV.Dim. 8,45 gEstimate: € 160/200 -
#187Val St. Lambert
Een grote vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Grand vase en cristal incolore. Marque sous la base.Dim. h: 57 cmEstimate: € 100/120
Similar lots by type
-
#742Lladro
Een hurkend meisje met een schaap. Meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Fille accroupie tenant un mouton. Faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. H. 45 cmEstimate: € 60/100 -
#408
Een ivoren netsuké in de vormvan een poppenschilder. Onderaan gemerkt. Japan, omstreeks 1900.
Netsuké en ivoire représentant un peintre de poupées. Marque sous la base. Japon, vers 1900.Dim. H. 3,5 cmEstimate: € 50/70 -
#16
Notenhouten spiegel in renaissancestijl. Bovenaan met galerij.
Miroir dans un cadre en noyer de style Renaissance. Surmonté d’une galerie.Dim. H. 137 cmEstimate: € 80/100 -
#24
Vijf schilderijen en gravures:- “Oosterse jonge vrouw met duiven”. Olieverf op doek. Gesigneerd V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Letsel.- “Het steenstraatje”. Litho. Gesigneerd Van den Bussche in de plaat. 26 x 20 cm.- “Zeilbootrace”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. 18 x 24 cm.- “Avant l’Orage” en “Crépuscule”. Aquarel op papier. Monogram T.B. en 1947. 14 x 22 cm.
Cinq peintures et gravures:- “Jeune Orientale avec ses pigeons”. Huile sur toile. signée V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Accident.- “Het Steenstraatje”. Litho. Signée Van den Bussche dans la planche. 26 x 20 cm.- “Course de voilier”. Huile sur panneau. Non signé. 18 x 24 cm.- ”Avant l’orage”. et “Crépuscule”. Aquarelle sur papier. Monogramme T.B. et 1947. 14 x 22 cm.Estimate: € 30/50 -
#397
Een paar geparketteerde dienbladen, handgemaakt ter gelegenheid van het huwelijk van M.V. met F.F. in 1915. Op een van beide: de kostprijsberekening voor hout en lijm t.b.v. 2,47 frank.
Paire de plateaux parquetés, faits à la main à l’occasion du mariage de M.V. et F.F. en 1915. Sur l’un des deux l’addition des frais pour colle et bois s’élevant à 2,47 francs.Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#580
Kind met een groot Europees hoofd in de armen. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw.
Enfant tenant une grande tête européenne. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#445Daum, France
Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#22
Een fijn gesculpteerde notenhouten bijzetstoel. Bekleed op rug en zit met gebloemd naaldwerk, gebogen klauwpoten vooraan. Einde XIXde eeuw.
Chaise volante en noyer finement sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie florale. Pieds griffes courbés. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 101 cmEstimate: € 40/60 -
#565
Een ivoren beeldje van een gehurkte waterverkoper met een grote kalebas. Onderaan gemerkt. Japans werk, XIXde eeuw.
Sculpture en ivoire représentant un vendeur d’eau accroupi avec une grande gourde. Marque sous la base. Travail japonais, XIXe siècle.Dim. H. 8 cmEstimate: € 400/500 -
#590
Een ivoren beeldje van een zogende moeder in kleermakerszit. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère allaitant assise en position du lotus. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en ivoire.Dim. H. 23 cmEstimate: € 120/200 -
#605
Een slagtand versierd met gestileerde bloemenranken. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Met plexi staander.
Défense décorée de branches fleuries sculptées. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Avec support en plexi.Dim. L. 80 cmEstimate: € 120/200 -
#60
Ivoren etui met een schaartje en een vingerhoed, gedeeltelijk 14 karaats geel goud. Herkomst: Vos & Co te Den Haag. Nederlandse keuren, jaren dertig.
Etui en ivoire contenant une paire de ciseaux et un dé à coudre, partiellement en or jaune 14 ct. Provenance: Vos & Co, La Haie. Poinçons néerlandais des années 30.Estimate: € 200/300 -
#575
Een ivoren beeldje van een wijze met staf, papierrol en een gans. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant un sage tenant une crosse, un rouleau et un oie. Travail chinois, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 16 cmEstimate: € 40/50 -
#27
Paar messingen kandelaars in Lodewijk XIV-stijl.
Paire de bougeoirs en laiton de style Louis XIV.Dim. H. 40 cmEstimate: € 30/40 -
#599Max AppelboomPeriod: 1924-2003
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.Dim. 100 x 120 cmEstimate: € 200/240 -
#758
Een gedeeltelijk drankservies van kleurloos geslepen kristal, versierd met een diamantmotief. Bestaande uit drie champagnefluiten, drie rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf borrelglaasjes.
Service partiel en cristal taillé incolore décoré d’un motif aux diamants. Comprenant trois flûtes à champagne, trois verres à vin rouge, douze à vin blanc et douze goûtes.Estimate: € 40/60 -
#595
Een ivoren beeldje van een moeder in kleermakerszit met haar kleuter. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère en position de lotus avec son gosse. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en bois.Dim. H. 24,5 cmEstimate: € 120/200 -
#18
Een kleine hangvitrine met één beglaasde deur en schuine zijden. Hollandse stijl.
Petite vitrine à suspendre ouvrant à une porte vitrée et aux pans coupés. Style hollandais.Dim. H.73 cmEstimate: € 40/50 -
#367M. Duck
“Sedes Sapientiae”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling. In een mooie lijst met schildpadbeschildering uit de tijd.
“Sedes Sapiientiae”. Huile sur toile. Signée. Réparation. Dans un joli cadre d’époque peint à l’écaille.Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#585
Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 32 cmEstimate: € 120/200 -
#450Val St-Lambert
Een gestileerd kruisbeeld van kleurloos kristal. Gegraveerd merk onderaan en met label. Kleine schilfer achteraan.
Crucifix stylisé en cristal incolore. Marque gravée sous la base et étiquette. Petit éclat à l’arrière.Dim. H. 28 cmEstimate: € 50/80 -
#716
Een houten sokkel in de vorm van een ronde, gecanneleerde zuil.
Socle ronde en bois cannelé.Dim. H.110 cmEstimate: € 50/80 -
#494W. Burns
“Sint-Nicolaaskerk en Prins Hendrikkade te Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eerste kwart XXste eeuw.
“Eglise Saint-Nicolas et Quai Prince Henri à Amsterdam”. Huile sur toile. Signée. Première quart du XXe siècle.Dim. 50 x 71 cmEstimate: € 200/240 -
#760
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, elf wijnglazen, tien aperitiefglaasjes en elf borrelglaasjes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant dix coupes de champagne, onze verres à vin, dix verres à l’apéritif et onze goûtes.Estimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#394
Een eikenhouten broodrek met drie niveaus boven de korf.
Panetier en chêne à trois niveaux au dessus d’un bac.Dim. H 160 cmEstimate: € 100/120 -
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988
“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#45
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.Dim. 16,11 gEstimate: € 320/450 -
#82A. Mancera
“Romantisch koppel”. Olieverf doek. Gesigneerd.
“Couple romantique”. Huile sur toile. Signée.Dim. 79 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#643
Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper, gedecoreerd met bloemenranken.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre jaune décorés de branches fleuries.Dim. h: 27 cmEstimate: € 25/40 -
#30
Drie 18 karaats geel gouden spelden, één bezet met een saffiertje, één bezet met een diamantbaguette en één bezet met twee saffiertjes en een diamant. In originele doos.
Trois épingles en or jaune 18 ct dont une sertie d’un petit saphir, une d’une baguette de diamant et une de deux petits saphirs et un diamant. Dans la boîte d’origine.Dim. 4,95 gEstimate: € 200/300 -
#672Felix De Boeck
“Moederschap.” Litho. Gesigneerd. Genummerd buiten de plaat: 94/100.
“Maternité”. Litho. Signée. Numérotée hors planche 94/100.Dim. 56 x 37 cmEstimate: € 120/160 -
#258Boch
Een grote vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand vase en pâte tendre polychrome à décor de fleurs art déco. Marque sous la base.Dim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#212Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Het voederen van het vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Fourrager le bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.Dim. 77 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#480
Drie madonnabeeldjes van gebeeldhouwd ivoor. Diverse afmetingen, de grootste 24 cm hoog. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Trois statuettes de la Sainte Vierge en ivoire sculpté. Différentes dimensions, la plus grande 24 cm. Travail africain, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 120/200 -
#435
Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.Dim. h: 176 cmEstimate: € 40/60 -
#354
Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.
Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.Estimate: € 30/40