Other lots by Val St. Lambert
-
#540Val St. LambertEen vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#348Val St. LambertEen karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#102Val St. LambertEen kristallen vaas op voet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase sur piédouche en cristal. Coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#257Val St. LambertEen kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal aux côtes torses coloré rose dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#233Val St. LambertEen coupe van meerkleurig kristal.
Coupe en cristal polychrome.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 25 / 40 -
#177Val St. LambertEen coupe en een dubbele koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe et plat double à friandises en cristal incolore taillé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#247Val St. LambertEen driehoekige coupe en een belletje van groen kristal. Gemerkt.
Coupe triangulaire et une sonnette en cristal vert. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 40
Similar lots by type
-
#342“Sir Baden Powell”. Zeefdruk naar een schilderij van Georges Blommaert (1920-2008) gedateerd 1953. Gesigneerd buiten de plaat in 2005 en authentificatie door Gerechtsdeurwaarder Jan Vindelinckx.
“Sir Baden Powell”. Sérigraphie d’après un tableau par Georges Blommaert (1920-2008) daté 1953. Signée hors planche en 2005 et authentifiée par Huissier de Justice Jan Vindelinckx.No longer availableDim. SteinbachEstimate: € 20 / 30 -
#447OrreforsEen schaal van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#103Een likeurstel van kleurloos kristal op een dienblad van spiegelglas. Bestaande uit een karaf in Lodewijk XVI-stijl met verzilverd montuur en vijf glaasjes.
Garniture à liqueur en cristal incolore taillé et gravé sur plateau miroir. Comprenant une carafe de style Louis XVI à monture argenté et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#377Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#4Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#111Een karaf en twee glazen van blauw geslepen kristal. We voegen er een rood derde exemplaar aan toe.
Carafe et deux verres en cristal bleu taillé. Nous ajoutons un troisième exemplaire rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#149Val St-Lambert e.a.Een lot van 10 stuks geslepen kristal met asbak, drageoir, diverse vazen, een tafelbel enz. Overwegend gemerkt. Een aantal schilfers en beschadigingen.
Lot de 10 pièces en cristal taillé dont un cendrier, un drageoir, des vases divers, une sonnette etc. La plupart avec marque. Quelques éclats et dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#757Een witgelakte fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV laqué blanc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#428Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.
Coupe en porcelaine du Canton. Marque sous la base. Travail chinois contemporain.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#18Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#303Twee boterpotjes van kleurloos geslepen kristal. Kleine randschade.
Deux beurriers en cristal incolore. Petits usures au bord.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#463Lalique, franceEen achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Plat octogonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 180 / 200 -
#53Twee drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
Deux drageoirs en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#381Een lot van zeven verschillende kristallen karaffen. We voegen er twee longdrinkglazen van De Coene aan toe.
Lot de sept carafes diverses en cristal taillé. Nous ajoutons deux verres de long drink à la marque de De Coene.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#243Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.
Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#452Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.
Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#201CartierEen karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.
Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#27Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#238Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Wolfers. 800 ‰.
Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#51Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze coupe en een coupe, een vaas en een asbak rood gekleurd in de massa. De laatste gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal taillé comprenant une coupe incolore et une coupe, un vase et un cendrier colorés rouge dans la masse. Le dernier avec la griffe de Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#453GoudaEen kleine jardinière van plaatwerk met polychroom decor. Onderaan gemerkt en “Pico 86/22”.
Petite jardinière en tôle à décor polychrome. Marque sous la base et “Pico 86/22”.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#718Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee asbakjes, een bonbonnière, een belletje (gebarsten) en een aansteker. De eerste vier gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Swarovski.
Lot de cristaux incolores comprenant deux cendriers, une bonbonnière, une sonnette (fissure) et un allumeur. Les quatre premiers à la marque de Val St-Lambert. Le dernier de Swarovski.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#766Daum, FranceEen coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#388CapodimonteTwee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.
Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#710Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#619“Marine met oorlogsschepen”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school. Apocrief gesigneerd.
“Marine au navires de guerre”. Huile sur toile. D’après l’Ecole Hollandaise. Signature apocryphe.No longer availableDim. 88 x 118 cmEstimate: € 200 / 2400 -
#687Een divers lot aziatica bestaande uit twee Indische kruidenpijpen, een driedelig wierookbrander van messing en een bronzen Indische godin.
Lot d’objets asiatiques comprenant deux pipes indiennes, un encensoir en trois parties en laiton et une déesse indienne en bronze.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#129Antoon Pilyser“Stilleven met peren en walnoten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux poires et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#87Een beertje van terracotta.
Ourson en terre cuite.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#367Een oude scheepslantaarn van glas en rood kopere en een rood koperen luchthapper.
Ancienne lanterne de bateau en verre et cuivre rouge, ainsi qu’une prise d’air.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#606Een pendule van arduin en grijs marmer versierd met bronzen monturen een handgeschilderde porseleinen plaquette en bekroond met een bronzen olifant. In werkende staat en sleutel aanwezig.
Pendule en pierre de taille et marbre gris décorée de bronzes et une plaquette en porcelaine peinte à la main et surmontée d’un éléphant en bronze. En état de marche avec clé.No longer availableEstimate: € 260 / 280 -
#727Kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van bloemen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#490Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#605Twee kleine comtoiseklokjes van meerkleurig hout en twee kleine regulateurtjes van kunststof. Eén slinger ontbreekt.
Deux petites pendules murales dite comtoises en bois polychrome et deux petits régulateurs en plastique. Un balancier manque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#269P. Claes“Het binnenbrengen van het hooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd
“Le foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 40 / 60

