#5Gr. De Busccher“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#213Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
#56Een vintage meettoestel.
#192Een paar Chinees porseleinen borden met wapenschild en opschrift van ‘Zeeland’ en ‘Friesland’.
A pair of Chinese porcelain plates with coats of arms and inscriptions of 'Zeeland' and 'Friesland'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#210Een lot van 8 varia sierborden.
#198Een paar ijzeren decoratieve sleutels.
#230Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
#286Een Chinees groen tapijt. Met certificaat.
#258Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
#184Frutarex INCA“Frutarex”. Een vintage kers-en pruimontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
"Frutarex". A vintage cherry and plum pitter. Marked INCA, in original box.No longer availableOnline onlyDim. 45 cmEstimate: € 20 / 40