#146Een Perzisch handgeknoopt tapijt met rood-blauw decor. 2 gaatjes aanwezig.
A Persian hand-knotted carpet with a red-blue design. 2 holes present.No longer availableOnline onlyDim. 200 x 125 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Een tapijtje.
A small carpet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#198Een paar ijzeren decoratieve sleutels.
#23Een paar koperen kandelaars met vierkante voet.
#202Boch FrèresEen blauw en witte aardewerken vaas, met leeuw bovenaan. Onderaan gemerkt.
A blue and white earthenware vase, with a lion on top. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#94Een lot van 4 Doornikse borden decor ‘à la mouche’.
#11M Vanthournout“3 trekpaarden”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#7Een oud lederen valiesje, te restaureren.
A set of 2 biscuit figures depicting a young couple each with a child and a fruit basket.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 20 / 30