#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
#121
#111J.V.
“Poort”, een set van 2 fotoprints van een roestige metalen poort, gemonogrammeerd J.V.
"Gate", a set of 2 photo prints of a rusty metal gate, monogrammed J.V. -
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#65Roger Leloup
#13
“In de drie zilveren kannen”. Een schilderij, aquarel op papier. Toegeschreven aan L. Velter door provenance familie.
"In the Three Silver Jugs". A painting, watercolor on paper. Attributed to L. Velter with provenance from the family. -
#160
“Stilleven”, een houtskooltekening op papier, onleesbaar gesigneerd.
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#39
"Stanley meets Livingstone at Lake Tanganyika," a vintage cloth school map, No. 62, signed by E. Van Offel. -
#81
Een houten notenkraker in de traditionele vorm van een soldaat.
A wooden nutcracker in the traditional form of a soldier. -
#144Ch. Stokbroeckx
"The 93-year-old man." Pen drawing with mixed technique, based on a work by Albrecht Durer.