Other lots in this auction
-
#151Matchbox Dinky Collection
Drie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-3 MG B GT 1965.- DY-4 1950 Ford E83W 10 VWT Van.- DY-5 1950 Ford V8 Pilot.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-3 MG B GT 1965. - DY-4 1950 Ford E83W 10 VWT Van. - DY-5 1950 Ford V8 Pilot. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 60/80 -
#201
Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H: 12-15 cm -
#167
Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#19
Een vaasje en een theepotje van koper.
Un petit vase et une théière en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10/15 -
#266De Muenynck & De Visscher
Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20/30 -
#278
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/80 -
#203Jacques
“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#43
16 verzilverd metalen onderborden. Drie maten. Duits werk.
16 silver-plated metal bottom plates. Three sizes. German work.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 29-34 cmEstimate: € 100/120 -
#241
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 143 cm -
#221
Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#260
Een groot lot glas en kristal 11 items, met karaffen, vazen en schalen, kleurloos en gekleurd.
A large lot of glass and crystal 11 items, with decanters, vases and bowls, colorless and colored.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. L.24 cmEstimate: € 25/35 -
#220Remontoir Cylindre
Een klein zilveren zakhorloge. Gemerkt Fr Cresens Diest. Lichte craquellé.
small silver pocket watch. Marked Fr Cresens Diest. Light crackle.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 800‰ x Ø2,5 cmEstimate: € 25/35