Other lots in this auction
-
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Two glass bowls with gold-plated rim and a Kulmbacher beer mug.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20 -
#199
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A Chinese porcelain baluster vase with Canton decor.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40/50 -
#115Val Saint Lambert
Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 9,5 cmEstimate: € 30/45 -
#206
Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#209Villeroy & Boch
Een lot bestaande uit drie kannen en een nachtspiegel van wit porselein, kannen onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h max 36 cm -
#252
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20/30 -
#89Bavaria
Een lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of three. Tea service with three Bavaria porcelain cups and saucers with various decor and colours. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 5 x 11 cmEstimate: € 20/25 -
#243Goebel, Germany
Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Four figurines of multi-coloured biscuit from the MI Hummel series. Marked at the bottom. All damaged.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#211Japy
Een ‘Chemin de Fer’ zakhorloge van verzilverd metaal. In werkende staat. (twee stukjes beschadigd aan wijzerplaat.
A 'Chemin de Fer' pocket watch in silver plated metal. In working condition. (two pieces damaged on the dial.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#224
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#291
Twee antieke bronzen vijzels met stampers.
Deux anciens mortiers en bronze avec pilons.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 7-9 cmEstimate: € 40/60 -
#76
Een zwart-groen glaspasta vaasje versierd met Griekse figuren met goudopleg.
A black-green glass vase, decorated with gilt, Greek figures and decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 170/200