Similar lots by type
-
#97
Een lot van 6 Franse Majolica borden met een vogel en eikenbladeren in het decor, laat 19e eeuws.
A lot of 6 French Majolica plates with a bird and oak leaves in the decoration, late 19th century. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#221
Een Vlaams aardewerken schenkkan met opschrift: Abbaye Notre Dame D’Orval.
A Flemish earthenware jug with the inscription: Abbaye Notre Dame D’Orval. -
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#127
Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
A vintage piggy bank depicting an African child on a banana. -
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
A lot of two pieces of Art Deco ceramics marked Bergen consisting of a vase and a small jug. -
#111
Een Westerwald Bartmann kruik.
A Westerwald Bartmann jug. -
#40
Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
A set of two vases in Torhout earthenware featuring rooster motifs. -
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#197
“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
"Knight bust". A restored terracotta sculpture. Marked 'Van De Velde - Sint Niklaas Waas' and numbered 114. -
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
An earthenware tobacco jar with the inscription 'Tabac de St. Omer' and stamped 'Boch Luxembourg' at the bottom. -
#169
Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired. -
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
A lot of 3 Iranian tiles with floral and figurative decoration. Early 20th century. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
A lot of Satsuma earthenware consisting of a lidded vase and a set of vases, one of which has been repaired. -
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
A Chinese flowerpot on a stand with floral decoration. The stand bears a mark reading 'Made in China'. -
#193
Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
An old earthenware vase with 4 handles. Heavy restoration on the neck. Presumably Mediterranean. -
#134Capo di Monte
Een geglazuurd aardewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte.
A glazed earthenware clock, Italian work, marked Capo Di Monte at the bottom. -
#57
Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
A vintage wall decor plaster statue with flower pot. -
#133
Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy. -
#175
Een 19e eeuwse suikerpot in Brussels aardewerk, het originele deksel ontbreekt. Het bijgevoegde deksel draagt sporen van restauratie.
A 19th-century sugar bowl in Brussels earthenware, missing its original lid. The accompanying lid shows signs of restoration. -
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
A terracotta sculpture depicting Jesus Christ. Part of the pedestal is missing and there is damage to the back of the shoulder. Signed on the remaining part of the pedestal. -
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
A lot of 2 earthenware figurines in pre-Columbian style. -
#192
Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
A large vase in Flemish earthenware with flower decorations. Several damages.
Other lots in this auction
-
#69
Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
A Delft earthenware lidded box, decorated with a farmhouse and windmill scene, dated 1-6-1991, Nieuwpoort. Marked at the bottom. -
#90Colibri
Een vintage onyx set met asbak en aansteker. Onderaan gemerkt.
A vintage onyx set with ashtray and lighter. Marked at the bottom. -
#246
Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
A large gold-colored Buddha piggy bank/offering box in cast composite. -
#107
Een lot varia internationale luciferdoosjes.
A lot of various international matchboxes. -
#156Oruss
Een lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
A lot of 2 wristwatches, marked Oruss. -
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
A vintage Bohemian crystal vase with cut geometric design. -
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#234Marita Voigt Harzkristall
Een vintage bolvormig, kristallen asbak. Ontwerp door Marita Voigt voor Harzkristall.
A vintage spherical crystal ashtray. Designed by Marita Voigt for Harzkristall. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
-
#171
Een Italiaans aardewerken kandelaar met drie lichtpunten. Versierd met rozen.
An Italian earthenware candle holder with three light points. Decorated with roses. -
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
A vintage Murano glass paste bowl in green and amber. -
#17
Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
A statue of a busty lady, Samson porcelain, ca 1900.