Similar lots by type
-
#247
Een reeks kleine kopjes en schoteltjes met immortelle de Saxe-decor (Copenhague). Enkele scheurtjes.
Série de petites tasses et soucoupes à décor d'immortelle de Saxe (Copenhague). Quelques cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 5,5, 9 & 10 cmEstimate: € 15/20 -
#191
Een porseleinen mokkaserviesje voor twee personen.
Un service à moka en porcelaine pour deux personnes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 16 cmEstimate: € 20/25 -
#23Boch La Louvière
Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 15/25 -
#136
Een opengewerkt porseleinen mandje, versierd met roosjes in reliëf en een eivormig porseleinen vaasje, versierd met aardbeien in reliëf. Beide gemerkt onderaan.
Une corbeille en porcelaine ajourée, à décor de roses en relief et un vase en porcelaine ovoïde, à décor de fraises en relief. Tous deux marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm; Ø: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#26
Een lot van drie geglazuurd aardewerken beeldjes, waarbij één met koto, één met fluit en een visser. Japans werk.
Lot de trois figurines en terre cuite vernissée, une avec koto, une avec flûte et un pêcheur. Travail japonais.No longer availableOnline onlyDim. h: 10, 11 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#223Lerosey
Een reeks van twaalf borden van Parijs’ porselein met verguld decor. Onderaan gemerkt. Enkele met randschade.
Ensemble de douze assiettes en porcelaine de Paris à décor doré. Marquées en bas. Certaines avec des bords abîmés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/25 -
#270
Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.
Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 35,5 cmEstimate: € 20/40 -
#87
Een paar meerkleurige Chinees porseleinen gemberpotten. met een decor van personages aan de hofhouding. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise multicolore. Décorés de personnages de la cour. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#184Lladro
“Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.
Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 40/60 -
#79Eichwald, Oostenrijk
Een paar vierkante vazen van porselein met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt. Een met beschadiging aan de binnenrand bovenaan.
Une paire de vases carrés en porcelaine à décor multicolore et doré. Marqué en bas. Un avec des dégâts au bord intérieur en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#207
Een Limogesporseleinen bordje met een handgeschilderd verguld decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de onderkant.
Une assiette en porcelaine de Limoges avec un décor doré peint à la main. Marquée sur le dessous. Très petit éclat sur le dessous.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#277
Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.
Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cm (z.k.)Estimate: € 25/35 -
#274
Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.
Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25,5 x 28 cmEstimate: € 30/40 -
#210
Een vaasje en een gemberpotje van meerkleurig Chinees porselein.
Un vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 12 & 19 cmEstimate: € 30/40 -
#265
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en een vlinder.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 35/50 -
#22
Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.
Une théière et une soucoupe en porcelaine japonaise multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cm; Ø: 14 cmEstimate: € 15/20 -
#28
Een lot van twee vaasjes van resp. Bavaria & Limoges porselein.
Lot de deux vases respectivement en porcelaine de Bavière & de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 22 & 18 cmEstimate: € 15/25 -
#276A. Decroos
“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#27
Een wijze met ruji-scepter van meerkleurig Chinees porselein.
Un homme sage avec sceptre ruji en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 30/40 -
#145
Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.
Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/45 -
#98Pagoda Brand
Een kleine kalebasvormig rijstwijnkruikje van celadonkleurig porselein.
Petit pichet à vin de riz en forme de calebasse en porcelaine couleur céladon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#30
Een recent melkkannetje van Chinees porselein, versierd met bloemetjes en een vlinder in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un pot à lait récent en porcelaine de Chine, à décor de fleurs et d'un papillon en relief. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#236
Een kopje en schoteltje van eierschaalporselein met decor van een rode en gouden draak op groene fond. Onderaan gemerkt.
Tasse et soucoupe en porcelaine coquille d'oeuf à décor d'un dragon rouge et or sur fond vert. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 10 & 14 cmEstimate: € 25/35 -
#203
Een lot aziatica, bestaande uit een terracotta theepotje, een Hotei van imitatie-ivoor, een zeshoekig porseleinen bakje, een meerkleurige penseelkoker met perzikendecor, een wijze van wit porselein en een meerkleurig Japans beeldje van een houthakker.
Ensemble asiatique composé d'une théière en terre cuite, d'un Hotei enimitation ivoire, d'un bol hexagonal en porcelaine, d'un étui à pinceaux multicolore décor pêche, d'une sauge en porcelaine blanche et d'une figurine de bûcheron japonais multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8 - 23 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#123
Gebeeldhouwde en gecanneerde eikenhouten stoel. Tijdperk Lodewijk XVI. Enige slijtage.
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 88 cmEstimate: € 50/80 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20/30 -
#199
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Nu féminin . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#77
“Biddende handen”. Een gedreven koperen reliëf. Gemonogrammeerd.
“Mains qui prient”. Un relief en cuivre martelé. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 17 cmEstimate: € 35/50 -
#298
Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.
Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6,5 - 31 cmEstimate: € 40/50 -
#177
Twee houten sigarenvormen. Karl Hart. Swetzingen.
Deux formes à cigares en bois. Karl Hart. Swetzingen.No longer availableOnline onlyDim. l: 56 cmEstimate: € 40/50 -
#244
Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.
Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 50/100 -
#155E. Van Mullem
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#128
Een oude telefoon van zwart marmer en messing.
Un ancien téléphone en marbre noir et laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20/25 -
#151
“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 38 x 59 cmEstimate: € 300/500 -
#260
Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.
Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#209
Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.
Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23,5 - 32 cmEstimate: € 50/60