Similar lots by type
-
#164Een tinnen bord uit de XIXde eeuw. En een lot tin en koper w.o. een snotneus.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#173Een lot van veeriten Nederlandstalige boeken met betrekking tot oorlog en het leger. Bijgevoegd een grote partij toeristische gidsen e.d.
No longer availableOnline only -
#154Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Een lot van vier Franstalige boeken:- “Le Palais de Bruxelles, huit siècles d’art et d’histoire”. - “Laeken. un chateau de l’Europe des Lumières”.- “Les Serres Royales de Laeken”.- “Bruxelles, cinq siècles de cartographie”.
No longer availableOnline only -
#181Een lot van veertien Franstalige boeken met betrekking tot België en zijn geschiedenis.
No longer availableOnline only -
#179Een lot van achttien Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog en andere historische veldslagen.
No longer availableOnline only -
#169“Historischer Schul-Atlas”. F. W. Dukgers. Ed. Velhagen & Klasing. Bielefeld & Leipzig, 1939.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#172Een lot van zestien Franstalige boeken met betrekking tot de belgische monarchie.
No longer availableOnline only -
#171Een lot van 25 uitgaven met betrekking tot de Belgische forten. Nederlands- en Franstalig.
No longer availableOnline only -
#170Een lot van drie Franstalige boeken:- “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia.- “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ.- “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.
No longer availableOnline only -
#155Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#178Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70.Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.
No longer availableOnline only -
#185Een met gedreven metaal bekleedjuwelenkistje in Indische stijl.
No longer availableOnline only -
#167Een lot tin, bestaande uit zes maatbekers, twee sierschotels en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 27 cm -
#168Zeven Franstalige strips van Asterix:- Le Papyrus de César- Asterix et la Transitalique- La fille de Vercingétorix- Asterix chez les Pictes- Le ciel lui tombe sur la tête- Le fils d’Asterix- Asterix chez Rahazade
No longer availableOnline only -
#183Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cm -
#106Een witmetalen hoorn op staander.
Corne en métal blanc sur support.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#174Een lot militaire tijdschriften:- Gebundelde uitgaven van ‘Le Carnet de la fourragère’, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14 & 15 en twaalf losse uitgaven. 1924 - 1965.- Gebundelde uitgaven van het Belgisch tijdschrift voor militaire geschiedenis” (tweetalig) delen 16 tem 19 en losse uitgaven. 1965 - 1990.- Veertioen uitgaven van “La Vie Militaire” 1913 & 1914.
No longer availableOnline only -
#184Twee antieke paardenbitten, waarbij één van de Belgische artillerie.
No longer availableOnline only -
#165Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.
No longer availableOnline onlyDim. 47 x 36 cm -
#153Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Een lot tin, bestaande uit een ovale schotel, drie verschillende schaaltjes, een kommetje, twee designkannen, een klepkan, een beker, een terrine en vier kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
No longer availableOnline only -
#156Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#176Een lot van 35 Franstalige boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog.
No longer availableOnline only
Other lots in this auction
-
#64“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#135Een paar verzilverde appliques, versierd met glazen kraaltjes.
No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cm -
#56“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#91Twee verschillende vazen met Imaridecors, waarbij één van Japans porselein en één van Maastrichts aardewerk. De eerste met restauratie aan de kraag.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 45 cm -
#4J. Van de Veegaete“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Een messingen schouwklokje met perptuümmechanisme.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#37Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#147Een handgeknoopt ovaal Chinees wollen tapijt.
No longer availableOnline onlyDim. 153 x 100 cm -
#134Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 21 cm -
#114Een lampje op onyxen voet, versierd met verguld messing en met een geslepen kleurloze kristallen kap.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm -
#122Drie beeldjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 26 cm -
#39Y. Dereume“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120

