Een lot van negen boeken over de geschiedenis van Antwerpen. ‘Nieuwe geschiedenis van Antwerpen, door L. Torfs, 1862. ‘Notes sur le siège de la citadelle d’Anvers, 1905. ‘La capitulation d’Anvers, par Marnix, 1883. ‘Antwerpen’s Sint-Willibrordskerk’, door J.-B. Stockmans, 1895. ‘Le steen d’Anvers’, par Eugène Bolsaie, 1888. ‘Oude en nieuwe byzonderheden van S. Andries kerk’, zonder kaft, 1846. ‘Brugge en Antwerpen, acht eeuwen van Vlaamsche handel, door Hans van Werveke, 1941. ‘Beschryving der provincie Antwerpen’, door Sleeckx, 1852. ‘Notices des oeuvres d’art de St. Jacques a Anvers’, par Theodore Van Lerius, 1855.

Een lot van negen boeken over de geschiedenis van Antwerpen. ‘Nieuwe geschiedenis van Antwerpen, door L. Torfs, 1862. ‘Notes sur le siège de la citadelle d’Anvers, 1905. ‘La capitulation d’Anvers, par Marnix, 1883. ‘Antwerpen’s Sint-Willibrorduskerk’, door J.-B. Stockmans, 1895. ‘Le steen d’Anvers’, par Eugène Bolsaie, 1888. ‘Oude en nieuwe byzonderheden van S. Andries kerk’, zonder kaft, 1846. ‘Brugge en Antwerpen, acht eeuwen van Vlaamsche handel, door Hans van Werveke, 1941. ‘Beschryving der provincie Antwerpen’, door Sleeckx, 1852. ‘Notices des oeuvres d’art de St. Jacques a Anvers’, par Theodore Van Lerius, 1855.

A lot of nine books on the history of Antwerp. 'New history of Antwerp, by L. Torfs, 1862. 'Notes on the siege of the citadel of Antwerp, 1905. 'The capitulation of Antwerp, by Marnix, 1883. 'Antwerp's St. Willibrord's Church', by J.-B. Stockmans, 1895. 'The stone of Antwerp', by Eugène Bolsaie, 1888. 'Old and new details of S. Andries church', no cover, 1846. 'Bruges and Antwerp, eight centuries of Flemish trade, by Hans van Werveke, 1941. 'Description of the province of Antwerp', by Sleeckx, 1852. 'Notices of the works of art of St. Jacques in Antwerp', by Theodore Van Lerius, 1855.
Dim. 26/18 cm
SKU: 2608250237.
Categories: Boek, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 40 / 60

  • #110
    Baume & Mercier Genève

    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #504

    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #320

    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #10

    Een 14 kt geelgouden broche bezet met één robijntje en pareltjes.

    A 14 karat yellow gold brooch set with one small ruby and pearls.
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #146

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #162

    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #580

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #169
    Alexandre Ouline

    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #180
    Seiko Movement Japan

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #196

    Een antieke staande klok met op de wijzerplaat het opschrift; Urbain Kern A Bruxelles.

    An antique standing clock with the inscription on the dial; Urbain Kern A Bruxelles.
    Dim. H 221, B 49, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #506
    Hamadan

    A hand-knotted wool rug.
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #119
    Hendrick Vader
    Period: 1928 - 1997

    “Vissersboten aan het strand”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hendrick Vader.

    "Fishing Boats on the Beach", a painting, oil on canvas, signed by Hendrick Vader.
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #324
    J. Defrenne
    Period: 1926-1992

    ‘Een dorpszicht met brug’, olieverf op doek. Getekend J. Defrenne.

    'A village view with a bridge', oil on canvas. Signed J. Defrenne.
    Dim. 80/100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een paar 18 kt rozegouden oorbellen met centrale briljanten van totaal 1,08 ct. HVS2 en briljanten met gezamenlijk gewicht van 0,28 ct. FVVS1.

    A pair of 18 kt rose gold earrings with a total of 1.08 ct. HVS2 central diamonds and 0.28 ct. FVVS1 diamonds.
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 2100 / 2300
  • #411
    Naor

    ‘Teddy LV’. Een beeldje van een beer in bruin met goud. Met het logo van Louis Vuitton. Nr. 14 uit een oplage van 26 exemplaren. Met certificaat en originele doos. Getekend en genummerd.

    'Teddy LV'. A statue of a brown and gold bear with the Louis Vuitton logo. Number 14 out of an edition of 26 copies. Comes with certificate and original box. Signed and numbered.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #59
    Juul De Cort
    Period: 1918-1999

    ‘Dorpszicht’, olieverf op doek. Getekend; J. De Cort.

    ‘Village View’, oil on canvas. Signed; J. De Cort.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een grote tafellamp op goudkleurige zuil met een stoffen ecrukleurige kap. Twee lichtpunten.

    A large table lamp on a gold-colored column with a fabric off-white shade. Two light points.
    Dim. Hoogte 105, Ø 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #114

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met douchekop.

    A set of gold bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double sink faucet and a bathtub faucet with shower head.
    Estimate: € 250 / 350
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een amphoravormige vaas van VSL kristal. Groen in de massa gekleurd, met zelfklever en onderaan getekend. Toegevoegd een kleiner model, blauw in de massa gekleurd.

    An amphora shaped vase made of VSL crystal. Green colored throughout, with sticker and signed at the bottom. Includes a smaller model, blue colored throughout.
    Dim. Hoogte 21 en 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107
    Cartier
    Period: 1986

    Twee grote borden en twee kopjes met schoteltjes. Decor ‘La Maison Du Prince’. Limoges voor Cartier. Met originele verpakking.

    A set of two large plates and two cups with saucers. Decorated with 'La Maison Du Prince'. Limoges for Cartier. With original packaging.
    Dim. Ø 29.5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #99
    Piet Staut
    Period: 1876-1933

    ‘Ambachtsman in zijn atelier’, olieverf op doek. Getekend; P. Staut.

    'Craftsman in his studio', oil on canvas. Signed; P. Staut.
    Dim. 43/34 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #137

    Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

    A pair of marble obelisks. Grey and beige colored.
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 460 / 520
  • #307

    Een set van zes zilveren borrelglaasjes. Duitse makelij, gemerkt 835/1000. Met een gezamenlijk gewicht van 130 gram.

    A set of six silver shot glasses. German made, marked; 835/1000. With a total weight of 130 grams.
    Dim. Hoogte 4.6, Ø 3.3 cm
    Estimate: € 80 / 100

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00