Een lot van negen boeken over de geschiedenis van Antwerpen. ‘Nieuwe geschiedenis van Antwerpen, door L. Torfs, 1862. ‘Notes sur le siège de la citadelle d’Anvers, 1905. ‘La capitulation d’Anvers, par Marnix, 1883. ‘Antwerpen’s Sint-Willibrordskerk’, door J.-B. Stockmans, 1895. ‘Le steen d’Anvers’, par Eugène Bolsaie, 1888. ‘Oude en nieuwe byzonderheden van S. Andries kerk’, zonder kaft, 1846. ‘Brugge en Antwerpen, acht eeuwen van Vlaamsche handel, door Hans van Werveke, 1941. ‘Beschryving der provincie Antwerpen’, door Sleeckx, 1852. ‘Notices des oeuvres d’art de St. Jacques a Anvers’, par Theodore Van Lerius, 1855.

Een lot van negen boeken over de geschiedenis van Antwerpen. ‘Nieuwe geschiedenis van Antwerpen, door L. Torfs, 1862. ‘Notes sur le siège de la citadelle d’Anvers, 1905. ‘La capitulation d’Anvers, par Marnix, 1883. ‘Antwerpen’s Sint-Willibrorduskerk’, door J.-B. Stockmans, 1895. ‘Le steen d’Anvers’, par Eugène Bolsaie, 1888. ‘Oude en nieuwe byzonderheden van S. Andries kerk’, zonder kaft, 1846. ‘Brugge en Antwerpen, acht eeuwen van Vlaamsche handel, door Hans van Werveke, 1941. ‘Beschryving der provincie Antwerpen’, door Sleeckx, 1852. ‘Notices des oeuvres d’art de St. Jacques a Anvers’, par Theodore Van Lerius, 1855.

A lot of nine books on the history of Antwerp. 'New history of Antwerp, by L. Torfs, 1862. 'Notes on the siege of the citadel of Antwerp, 1905. 'The capitulation of Antwerp, by Marnix, 1883. 'Antwerp's St. Willibrord's Church', by J.-B. Stockmans, 1895. 'The stone of Antwerp', by Eugène Bolsaie, 1888. 'Old and new details of S. Andries church', no cover, 1846. 'Bruges and Antwerp, eight centuries of Flemish trade, by Hans van Werveke, 1941. 'Description of the province of Antwerp', by Sleeckx, 1852. 'Notices of the works of art of St. Jacques in Antwerp', by Theodore Van Lerius, 1855.
Dim. 26/18 cm
SKU: 2608250237.
Categories: Boek, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #237
Estimate: € 40 / 60

  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #169
    Alexandre Ouline

    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #115

    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #506
    Hamadan

    A hand-knotted wool rug.
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #10

    Een 14 kt geelgouden broche bezet met één robijntje en pareltjes.

    A 14 karat yellow gold brooch set with one small ruby and pearls.
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #162

    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #320

    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    Een antieke staande klok met op de wijzerplaat het opschrift; Urbain Kern A Bruxelles.

    An antique standing clock with the inscription on the dial; Urbain Kern A Bruxelles.
    Dim. H 221, B 49, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #580

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #135

    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #530
    Festina Quartz

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #146

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350

  • #264
    C.V.M.

    Een schilderij-klok, olieverf op paneel, decoratief model, wijzers ontbreken, klokmechanisme nooit aanwezig geweest. Gemonogrammeerd C.V.M.

    A painting-clock, oil on panel, decorative model, hands missing, clock mechanism never present. Monogrammed C.V.M.
    Dim. 40 x 31.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #505
    Kazak

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental carpet.
    Dim. 306/243 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #263

    Een set van zes zilveren lepeltjes in etui. Gemerkt met een anker en de letters A.F. Heeft een gezamelijk gewicht van 145 gram.

    A set of six silver spoons in a case. Marked with an anchor and the letters; A.F. Has a total weight of 145 grams.
    Dim. Lengte 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #103

    Een Art-Nouveau vide-poche, brons en rood koper, gedecoreerd met een leeuwenkop en klauwen. Onderaan de woorden ‘Real Bronze Geschützt’.

    An Art Nouveau "vide-poche", bronze and red copper, decorated with a lion's head and claws. At the bottom the words 'Real Bronze Geschützt'.
    Dim. 4 x 39.5 x 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #454
    Kamagurka

    ‘Bert en Bobje bij Duchamp’, monochrome zeefdruk, getekend; Kamagurka. Nr. 199 op een oplage van 200.

    'Bert and Bobje at Duchamp', monochrome silk screen print, signed; Kamagurka. No. 199 out of an edition of 200.
    Dim. 100/70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #297
    Panini

    Groot lot PANINI voetbal stickeralbums. 76, 77, 80, 89, 90, 91, 92, 93, 94 en 2001. Niet compleet. Toegevoegd vier boeken; ‘De Voetbal Goden’ Johan Op De Beeck, ‘De Leeuw’ Eric Gerets en twee uitgaves over de Olympische spelen 84 en 88.

    Large lot of PANINI soccer sticker albums. 76, 77, 80, 89, 90, 91, 92, 93, 94, and 2001. Not complete. Four books included; 'The Soccer Gods' by Johan Op De Beeck, 'The Lion' by Eric Gerets, and two publications about the Olympic Games '84 and '88.
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #243

    Een 153-delig verzilverd metalen bestek voor 12 personen in bestekcassette. Gemerkt M.B. 100.

    A 153-piece silver-plated metal cutlery set for 12 people in a cutlery case. Marked M.B. 100.
    Dim. 24 x 47 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #475

    ‘Pop Art’. Een gepersonaliseerde neon-verlichting voor wandbevestiging, in vier delen. Met bekabeling en ballast.

    'Pop Art'. A personalized neon wall light, in four parts. With wiring and ballast.
    Dim. 55/120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #71
    Charles Catteau
    Period: 1880 - 1966

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken vaas, Keramis, Charles Catteau, Decornummer 2779.

    A multi-colored glazed earthenware vase, Keramis, Charles Catteau, Decor number 2779.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #645
    Karl Palda

    Een Art Deco borrelset bestaande uit een karaf en vijf glaasjes. Ontworpen door Karl Palda.

    An Art Deco liquor set consisting of a decanter and five glasses. Designed by Karl Palda.
    Dim. Hoogte 6 en 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389

    “19”. Lavis. Gesigneer en gedateerd 1983.

    "19. Watercolor. Signed and dated 1983."
    Dim. 26x18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00