#81
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 € -
#66
Een verzilverd metalen tantalus met drie glazen flessen. Zonder stoppen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 31 cm -
#110
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#79
Een houten vrouwentorso.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 38 cm -
#58
Een paar vintage tafellampen van kunststof en chroom.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cm -
#59
Een lot van vier verschillende porseleinen inktpotjes en drie recipiënten van een inktstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 5 - 11 cm -
#72Feltmann, Weiden
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 25 cm -
#97
Een verzilverd messingen treeftje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 16; h: 9 cm -
#103Eduard Hueck
Een verzilverd metalen theepot met gegraveerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cm -
#27Märklin
Een lot van drie passagierswagons en een slaapwagen van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Estimate: € 60/70 -
#124
Een lotje van vier verschillende vaasjes van Thulin-aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 13 cm -
#67
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200/240