Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van negen messingen olielampen, waarvan één zonder lampglas.

Een lot van negen messingen olielampen, waarvan één zonder lampenglas.

Lot de neuf lampes à huile en cuivre et verre. Un verre de lampe manquant.
Online only
SKU: 2104200046.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #46
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #159
    Eugène Dodeigne
    Period: 1923 - 2015

    “Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965. Glas stuk.

    ”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965. Verre cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #265

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19
    Juliaan Severin

    “Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.

    "Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 38,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #67

    Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.

    Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).

    Une paire de statues en bois. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #12

    Een siervaasje van geel en groen Muranoglas met een voet in de vorm van bladeren.

    Vase décoratif en verre de Murano jaune et vert. Piédouche en forme de feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #126
    Armand Apol

    “Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.

    ”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #11
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #240

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #74
    Victor Simonin
    Period: 1877 - 1946

    “Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #151

    Een vijfdelige inro van goudgelakt hout met een Takamaki-decor van een bergachtig landschap. Schilfers aan één zijkant.

    Un Inro en cinq pièces et décor Takamakie d’un paysage montagnard. Eclat à un côté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #111

    Een sigarenkoker van bruin schildpad met een verguld Japans decor. Kleine letsels.

    Un étui à cigares en tortue brune et décor japonais doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More