Other lots in this auction
-
#168HutchenreuterEen paar kandelaars van porselein versierd met personages. Onderaan gemerkt. (één kaarsenhouder ontbreekt).
Une paire de candélabres en porcelaine, décoration de personnages. Marque sous la base (un porte-bougie manquant).No longer availableOnline onlyDim. 24 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#32Drie gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Een kleurenprentje naar Charles Vernet. “Going at a fence”. Een kleurenprent naar Alken. “Drie vissen”. Een kleurenets van Coutant naar Bévalet.
Trois gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Image en couleurs d’après Charles Vernet. “Going at a fence”. Image en couleurs d’après Alken. “Drie vissen”. Une eau-forte en couleurs de Coutant d’après Bévalet.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#109“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40 / 80 -
#156DatchaEen lot, bestaande een kruikje, gemerkt van Elchinger et fils, een glazen vaasje en een inktpotje van Limoges. Frans werk.
Un lot composé d'une cruche, marquée par Elchinger et fils, d'un vase en verre et d'un encrier de Limoges. Travail français.No longer availableOnline onlyDim. h: 4, 11 & 13 cmEstimate: € 20 / 25 -
#151“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Een paar verguld bronzen twee-armige appliques.
Une paire d'appliques à deux bras en bronze doré.No longer availableOnline onlyDim. b: 38 cmEstimate: € 35 / 50 -
#296Capodimonte“De vier jaargetijden”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Les Quatre Saisons”. Quatre statuettes en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.
Plat en laiton repoussé décoré de fruits.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#182Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.
Un double fétiche Luba vêtu de lin, de plumes et de miroirs. RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Een beeldengroep van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout met drie personages. Omstreeks 1800.
Groupe de trois personnages en bois sculpté et polychromé. Vers 1800.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#237Kifwebe. Gepolychromeerd houten masker met vegetale baard. Luba, DRC.
Kifwebe. Masque en bois polychrome avec barbe végétale. Luba, RDC.No longer availableOnline onlyDim. H. 53 cmEstimate: € 35 / 50

