Other lots by Flora, Gouda
-
#175Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cm -
#165Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 26 cm -
#160Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met mat glazuur, bestaande uit drie schotels, twee vazen, een vaasje op voet en twee cachepots. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 27 cm, Ø: 23 cm -
#143Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#142Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#139Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, versierd met bloemendecors, bestaande uit een grote schotel op voet, een eironde vaas, twee oorvazen, een klein vaasje en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm; Ø: 32 cm -
#137Flora, Gouda
Een lot meerkleurig Hollands plateel, waarbij vier vaasjes met decor ‘Herfst’ en een vaasje en een jardinière met decor ‘Daisy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 23 cm -
#138Flora, Gouda
Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cm -
#90Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#88Flora, Gouda
Dri vazen van bruin en groen geglazuurd aardewerk. Decor ‘Paros’. De grootste gerestaureerd aan de rand. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#85Flora, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Negen stuks. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#87Flora, Gouda
Een lot van zes verschillende schotels en een coupe op voet van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 - 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#84Flora, Gouda
Een lot aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond, bestaande uit drie kannetjes, een dekseldoosje, een aperitiefschaal, een diepe schotel en een schoteltje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#53Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk bestaande uit een schotel, een bladvormig schaaltje (restauratie) en twee vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 10 & 21 cmEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#11Royal Goedewagen, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bonbonnièere, een vaas, een kruikje, een kaasbord en vijf sierbordjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#157Céramique de Bruxelles
Een bolle lampvoet met meerrkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 cm -
#64Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een bonbonnière op voet, een kruikje (restauraties), twee zeshoekige vazen (één gerestaureerd) en een dekselvaas, versierd met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13
Een lot van negen borden van blauw en wit Belgisch aardewerk, o.a. gemerkt van Boch. We voegen er een vaasje van Brussels porselein aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 - 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#56Royal Zuid-Holland, Gouda
Drie jenevervaatjes van meerkleurig plateel. Zonder houder of borreltjes, één met kraantje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156
Een lot Waals steengoed, bestaande uit twee kandelaars, twee pullen, drie schenkkannen, een vaasje en een kruik. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#116Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier schenkkannetjes, twee vaasjes en een bloempotje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 7,5 - 19 cm -
#106Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30 / 40 -
#110Royal Zuid-Holland
Een lot plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier verschillende vazen en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 26 cm -
#174
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vier cachepots, een dekselvaas, een blaker, een mandje, een grote schotel, zeven vaasjes, vier schaaltjes, een klompje, een peper en zoutstelletje, een lampenvoetje en een mosterdpotje in de vorm van een molentje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 35 cm -
#128Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een bolle vaas, drie kannetjes en een kleiner bol vaasje. Decors ‘Ata’, ‘Frato’, ‘Mara’, & ‘Plonia’. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 19 cm -
#22
Twee vazen van Bergens aardewerk met meerkleurige bladerdecors. Beide gesigneer ‘A. Dubois’. De grootste met kleine schilfer onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 36 & 54 cmEstimate: € 40 / 50