Similar lots by type
-
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
-
#276Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
-
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
-
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
-
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
-
#45
Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
-
#386
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
-
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
-
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
-
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
-
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
-
#106Glashütte Limburg
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
-
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#116Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
-
#376
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
-
#309
Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
-
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#96
Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
Other lots in this auction
-
#87
Een lot van 19 stuks diverse vintage auto handleidingen. NL & FR, diverse modellen van Talbot, Citroën, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#333Culinox Spring
“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
-
-
#134
“Christus op de koude steen”. Een schilderij, olieverf op paneel. 17e eeuws.
-
#233Nikon
“Nikon M90”. Een vintage analoge fotocamera met 3 lenzen; 28mm, 52mm, 75 ~ 150mm, flash, motor en draagtas.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#158Roger PintensPeriod: °1954
“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
-
#228
Een lot van 2 wandlampen in verguls smeedijzer en 2 glazen vlam-toortsen
-
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003
“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#300
Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.
An Art Deco platinum ladies' watch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. -
#119M. Van Laere
“Boszicht in de herfstzon”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigeerd.
-
#13
Een lot van vintage miniatuurautomodellen van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
-
#140
Een 18 karaats geelgouden halssnoer in de vorm van bolletjes.