Similar lots by type
-
#53
Een lot van 2 Chinese houtgesculpteerde beeldjes voorstellend rustende kindjes.
-
#33
Een lot van 70 stuks verzilverd metaal bestaande uit schoteltjes, servethouders, gratenschaaltjes en onderzetters.
-
#59
Vase blanc de Chine. Grote haarlijnscheur van de hals tot en met de voet.
-
#11
Een kartelklokje van het merk Schmid, de kast is in kunststof.
-
#16
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje en twee suikerpotten waarvan één zonder deksel. Gemerkt Sheridan, silver on copper.
-
#201
Een gevarieerd lot van 8 verzilverde kandelaars.
-
#61
Een grote geel koperen kandelaar met kaars en kunstfruit.
-
#30
Een lot van 11 stuks verzilverd metaal bestaande uit een poubelle de table, een schaaltje en een lot koffie- en theepotten.
-
#55
Een Chinese dekselpot met vele figuren in het decor, onderaan gestempeld, op houten voet.
-
#60
Een schenkkan met florale decoratie, onderaan gemerkt ‘Gerold-Porzellan’.
-
#36
Een lot van 41 stuks verzilverd metaal bestaande uit servetringen, kleine ijscoupes, toastrekje, ijsemmers, een coctailshaker, flesopener, notenkraker, ...
-
#38
Een lot van 10 stuks verzilverd metaal bestaande uit een flessenhouder, een poubelle de table, potjes en schaaltjes.
-
#35
Een lot van 23 verzilverd metalen items bestaande uit peper- en zoutvaatjes, dekselpotjes, botervlootjes, een ijsemmer en ...
-
#13Wiskemann, Bruxelles
Een lotje verzilverd metaal van Wiskemann, 5 stuks, bestaande uit een schaaltje, een taartschep, een theekan, een melkkannetje en een suikerpot.
-
#29
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, theepot, een melkkannetje en een suikerpot.
-
#34
Een lot van 89 stuks verzilverd metaal bestaande uit bekers, theezeefjes, bestekleggers, flesopeners en vorkjes en lepeltjes.
-
#12
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje.
-
#190
Een groot lot gevarieerd verzilverd bestek in 2 dozen.
-
#43
Een gevarieerd lot van 5 bestek cassettes, verzilverd en inox.
-
#32
Een lot van 28 stuks verzilverd metaal bestaande uit botervlootjes, schaaltjes, potjes en botermesjes.
-
#37
Een lot van 20 stuks verzilverd metaal bestaande uit melk- en roomkannetjes en suikerpotten.
-
#10
Een kookpot in geel en rood koper.
-
#202
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal, gemerkt Oneida U.S.A..Toegevoegd een verzilverd metale dienblad.
-
Other lots in this auction
-
#57
Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
A vintage wall decor plaster statue with flower pot. -
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#40
Een lot met twee kop-en-schotels bestaande uit één met kleurrijke bloemmotief met gouden rand en één van blauw-wit Chinese porselein met traditionele motieven.
-
#26Vazolini
Een Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked. -
#249Stefano Giovannoni
Een vintage fruitschaal. “Alessie Fruit Mama”. Geoxideerd.
A vintage fruit bowl. "Alessie Fruit Mama". Oxidized. -
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#80Porcelaine de Choisy
“Porcelaine de Choisy”. Een lot van 6 ‘rebus’ borden waarvan 4 met schilferschade. 19e eeuws.
"Porcelaine de Choisy". A lot of 6 'rebus' plates, 4 with flake damage. 19th century. -
#49Gevaert
Een vintage Gevabox 6×9 fototoestel, gemaakt tussen 1955 & 1959 door Bilora in Duitsland. In lederen houder (gescheurd).
A vintage Gevabox 6x9 camera, made between 1955 & 1959 by Bilora in Germany. In a leather case (torn). -
#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued. -
#21
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
A vintage wooden and brass chandelier with 8 light points. Shades missing.