Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.

Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.

223
Ø 23.5 cm
Estimate: 2030
Catalogue #223
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #245

    Een vintage emaille broodtrommel.

    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 24 x 15cm
    Estimate: € 35 / 70
  • #194

    Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 x l 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #226

    Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #240

    Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #220
    Limoges France

    Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #217

    Een lot van 2 tinnen kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #195

    Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 19,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #196

    Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.

    No longer available
    Online only
    Dim. l 14 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #222

    Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 10 x Ø 10.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #227

    Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x Ø29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234

    Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.

    No longer available
    Online only
    Dim. 54cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #249

    Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224

    Een metalen tafellamp.

    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 38cm
  • #233

    Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 29.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #236

    “Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.

    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 40cm
  • #250

    Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 14 cm
  • #237

    Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 12 x Ø 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #246

    Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 16 x 30cm grootste
    Estimate: € 40 / 80
  • #228

    Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 38
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #31

    Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.

    A large Chinese vase, marked 'Made In China' at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #118

    Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.

    A crystal vase, Val Saint Lambert. Colorless and green in the mass with 2 tiny chips on the edge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16.5 x Ø 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #122
    Boch Keramis

    Een set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.

    A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #144
    Internationale Camera Actiengesellschaft

    Een antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.

    An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 57 x 90 x 34cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #589
    Jan Bevort

    “De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #154

    Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.

    lot of 41 comics from various performers and comic heroes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #149
    Capodimonte

    Een decoratieve waterkan met bloemdecor. Paar gebroken en missende blaadjes.

    A decorative water jug with floral decor. Couple of broken and missing leaves.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #133

    Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.

    A Bordeaux red faience pedestal, with multiple areas of flaking damage at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #111
    Vinco

    Een lot van verzilverd metaal bestaande uit een dienblad met bijhorende theepot, suikerpot en melkkannetje gemerkt Vinco. Hierbij toegevoegd 2 schaaltjes, een suikerpot met suikertang en een wijnfleshouder.

    A lot of silver-plated metal consisting of a tray with accompanying teapot, sugar bowl, and milk jug marked Vinco. Also included are 2 bowls, a sugar bowl with sugar tongs, and a wine bottle holder.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #42

    Een rond verguld kader met beschilderd zijden onderlegger met florale elementen.

    A round gilded frame with a painted silk liner featuring floral elements.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø37cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #158

    Een pispot met alziend oog, Moulin des Loups, France. Met opschrift “A la Marieé”.

    A chamber pot with an all-seeing eye, Moulin des Loups, France. Inscribed with "To the bride".
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13 x Ø 21.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #14

    Een laat 19e eeuwse opaline vaas met geëmailleerde motieven.

    A late 19th-century opaline vase with enameled motifs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 10 / 20
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More