Similar lots by type
-
#497
Een pendule van verguld brons in eclectische stijl. Slinger ontbreekt en horlogeglas gebroken. Omstreeks 1900.
Pendule en bronze doré de style éclectique. Balancier manque et verre cassé. Vers 1900.Dim. H 42 cmEstimate: € 120 /140 -
#118
Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een houten kast. Boven de wijzerplaat het opschrift ‘Tempus Fugit’.
Pendulette de table anglaise en bois, bronze et laiton. Au dessus du cadran le texte “Tempus Fugit”.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#729
Drie verschillende koekoeksklokken van gepolychromeerd hout.
Trois pendules coucou différentes en bois polychrome.Estimate: € 30/50 -
#563
Een lot van vijf tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.
Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.Estimate: € 30/50 -
#734
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in diverse uitvoeringen en allen met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique. Balanciers en forme d’une fille sur une balançoire.Estimate: € 35/60 -
#533Melody in motion
Een schouwklokje van meerkleurig biscuit in de vorm van een schommelende pijproker naast een staande klok. Achteraan gemerkt.
Pendule en biscuit polychrome formée par un fumeur de pipe sur un balançoire à côté d’une horloge de vestibule. Marque au verso.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#744
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout.
Pendule coucou en bois sculpté.Estimate: € 40/50 -
#724
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in verschillende uitvoeringen.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique.Estimate: € 40/60 -
#737
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in diverse uitvoeringen en allen met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique. Balanciers en forme d’une fille sur une balançoire.Estimate: € 35/60 -
#91
Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een mahoniehouten kast.
Pendulette de table anglaise en bronze et cuivre jaune et acajou.Dim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#739
Een lot van tien diverse staande en muurklokjes van meerkleurig hout en kunststof in de vorm van bloemen, dieren en figuren.
Lot de dix pendulettes murales en bois polychrome et plastique en forme de fleurs, d’animaux et de personnages.Estimate: € 50/80 -
#583
Een lot van vijf tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.
Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.Estimate: € 30/50 -
#573
Een lot van vier tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.
Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.Estimate: € 20/30 -
#675
Een lot van zeven messingen jaarpendules waarvan vijf onder stolp, één zonder stolp en één met rechthoekige glazen kast.
Lot de sept pendules aux mouvement annuels en laiton, dont cinq sous globe, une sans globe et une dans une petite vitrine rectangulaire en verre.Estimate: € 35/60
Other lots in this auction
-
#461
Een groep bestaande uit acht Chinese personages van meerkleurig aardewerk.
Groupe comprenant huit personnages chinois en faïence polychrome.Dim. h: 37 cmEstimate: € 150/200 -
#370
Een lot manchetknopen van verschillende merken, een paar in originele doosjes.
Lot de boutons de manchettes de différentes marques. Quelques boîtes d’origine.Estimate: € 100/200 -
#456
Een klein stoeltje van gesculpteerd hout met sporen van polychromie.
Petite chaise en bois sculpté aux traces de polychromie.Dim. h: 70 cmEstimate: € 25/40 -
#258Boch
Een grote vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand vase en pâte tendre polychrome à décor de fleurs art déco. Marque sous la base.Dim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#177
Een paar vazen van Brussels porselein versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een liefdadigheidsscène in een rechthoekige cartouche op de buik.
Deux vases en porcelaine de Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main et de scènes de bienfaisance dans des cartouches rectangulaires.Dim. h: 55 cmEstimate: € 550/650 -
#657
Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#73Cosci Italy
Een zwart bruine lederen handtas.
Sac à main en cuir brun et noir.Estimate: € 50/100 -
#513
Twee Afrikaans maskers van gebeeldhouwd hout. Het kleinste van de Pendé, het grootste uit Congo.
Deux masques africains en bois sculpté. Le plus petit des Pendé, Côte Ivoire, l’autre Congo.Dim. H. 40 cmEstimate: € 50/80 -
#185
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.Dim. 60,56 gEstimate: € 1300/1500 -
#182Ferdinand De BraekeleerPeriod: 1792-1883
“Herbergscène met een stout hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le petit chien méchant”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 48 x 60 cmEstimate: € 8000/10000 -
#417
Schildersezel.
Chevalet.Estimate: € 30/50 -
#570
Ho Tai, zittend. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw. Met houten sokkeltje.
Ho Tai assis. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50/80