Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van tien oude participatiebewijzen.

Een lot van tien oude participatiebewijzen.

Un lot de dix anciens certificats de participation.
Online only
SKU: 1212220011.
Auction day: 12 December 2022 22:00
Catalogue #11
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #30

    Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.

    Un vase décoratif en verre bleu avec des lignes blanches.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #205

    Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.

    Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 19 & 18 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #218

    Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.

    Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm - 8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #239

    Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.

    Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #85

    Een zwart geglazuurd aardewerken lamp in de vorm van een mannenfiguur.

    Lampe en faïence émaillée noire en forme de personnage masculin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #190

    Een Hotei van kunststof.

    Un Hotei en plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #284
    Atlas Editions

    “Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”

    "Focke-Wulf Fw 200 'Condor' - 1937". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics"
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #228

    Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.

    Lot de dix pipes en terre de pipe en forme de têtes de personnages célèbres.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 4-6cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #47

    Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.

    Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #187
    Van de Velde

    “Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.

    "Femme au poêle". Une figurine en terre cuite patinée. Signé au cachet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #224

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #7

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More