#223“Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.
Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 46 & 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#262Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.
#6Een zuilvormig metalen bureaulampje.
#139Een vintage designvaas van geglazuurd steengoed.
Un vase au design vintage en grès émaillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#244Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200