#45
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#50Céramique Montoise
Een lot van drie vaasjes en een kannetje van meerkleurig Bergenplateel met decor 101. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 12 - 22 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#64Regina, Gouda
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 32 cm -
#32
Een lot meerkleurig Arnhems plateel, bestaande uit een vaas op voet, een balustervaas en een achthoekig potje. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#114Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
#79Rembrandt, Gouda
Twee dekselvazen van blauw en wit aardewerk naar XVIIIe eeuws Delfts voorbeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 cm -
#85
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#11Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit twee platte kruiken, een platte oorvaas en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 19 - 26 cm -
#35Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14 - 24 cm -
#25Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardwerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes, een schenkkan, een bakje en een schaal op voet. Decor 150. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 25 cm -
#7Ivora, Gouda
Een inktpot, een zeshoekig potje en een vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 7 - 17 cm