Other lots in this auction
-
#21
Een lot boeken:- “Met passer en penseel. Brussel in het oude Hertogdom Brabant in beeld”. Ed. Dexia & Koniklijke museau voor schone kunsten van België. La Renaissance du livre. Charleroi, 2000.- “Atlas der atlassen”. Philip Allen. Ed. Brepols. Turnhout, 1993. - “Schepping in beelden - Niel Steenbergen”. Wouter van der Kam. Ed. De Geus, 1999.- “Romaanse stijl”. Xavier Barral i Altet. Ed. Taschen, 2001.- “Meubeldesign van de 20ste eeuw”. Sembach, Leuthäuser & Gössel. Ed. Taschen/Librero, 198(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#9
Een gevarieerd lot van zestien uitgaven met betrekking tot kunst en cultuur, waaronder uitgaves ‘Classici del Arte’, ‘Great Artists Collection’ & ‘De groten van alle tijden’, alsook een fraai boek over Leonardo Da Vinci.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#39
Vier boeken m.b.t. Afrikaanse kunst. Nathan 1988. W. Schmalenbach. “Arts de l’Afrique Noire dans la collection Barbier-Mueller, Genève” (hardcover, dustjacket. Frans). Smithsonian Institution Press 1989. Herbert M. Cole. “Icons. Ideals and Power in the Art of Africa” (softcover. Engels). Musée Dapper 1990. Armand Duchâteau. “Benin, Trésor Royal. Collection du Musem für Völkerkunde Vienne” (hardcover, dustjacket, Frans). Departement van Inligting, Pretoria 1969, “Kunst in Zuid-Afrika, culturele a(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 50/80 -
#44
H. Burssens, M. Neerman, H. Maertens, “African Faces, een hommage aan het Afrikaanse masker/ un hommage au masque africain”. Ed. Lannoo 2008. Hardcover, oblong met stofwikkel. Mooi fotoboek in goede staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 35/45 -
#47
Tien boeken m.b.t. Kunst. Louis Piérard, “Das tragische Schicksal des Vincent van Gogh”. Ed. Gutenberg, Zürich 1948. Dr. Mark Edo Tralbaut, “Van Gogh te Antwerpen”. Ed. Ontwikkeling, Antwerpen 1958. Europaiia 80, “Bruegel, une dynastie de peintres”. Ed. Palais des Beaux Arts. “Five Hundred Years of French Painting”. Ed. Aurora, Leningrad. “Kunst in Vlaanderen”. Ed. Elsevier 1979. “Meesters der Schilderkunst: Rembrandt, Brueghel”. Ed. Lekturama Rotterdam. “De Wereld van Rodin, Picasso, Vermeer”. (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#18
Een lot van tien kunstboeken:- “In het atelier van den schilder”. Henri H. V. Calker. Ed. A.J.G. Strengholt’s, Amsterdam. - “De school van Barbizon Franse meesters van de 19de eeuw”. Red. John Sillevis en Hans Kraan. Den Haag, 1986.- “Otto B. de Kat - Leven en werk”. Westerink, Goedings & Van Run. Ed. Thoth. Bussum, 2002.- “Collectie Singer, schilderijen”. Singer Museum. Ed. Waanders. Zwolle, 2002.- “De kroniek van het impressionisme”. Bernard Denvir. Ed. H.J.W. Brecht. Haarlem, 1993.- “Ee(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#40
Vier diverse boeken. R. Steensma, “Verbeeld vertrouwen, de mens tussen kruishout en doodskop”. Ed. Busch & Keuning, Baarn 1975. “Die Goldene Palette, Tausend Jahre Malerei in Deutschland, Österreich und der Schweiz”. Ed. Deutscher Bücherbund, Stuttgart-Hamburg 1968. E. Elaut, “Jozef Posenaer, Meester van het Licht”. Ed. Gitschotelbuurschap Borgerhout 2011. G. Debuigne, “Larousse Wijn Encyclopedie”. Ed. Heideland-Orbis Hasselt 1978.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#33
Negen boekjes uit de reeks ‘Groote meesters’. Ed. L.-J. Kryn. Brussel, 1926.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#2
Twee boeken:- “Eugeen Van Mieghem” Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013.- “30 jaar Eugeen Van Mieghem stichting”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013. Gesigneerd door de schrijver.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#16
3 boeken:- Een Nederlandse bijbel, uitgerijkt ter gelegenheid van een huwelijk in 1917. Ed. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Amsterdam, 1914.- Dezelfde uitgave uit 1900.- “Voordrachten over het Katolicisme voor niet-katholieken”. Jac. Van Ginneken S.J., verlucht door Jan Toorop. Ed. W.L. & J. Brusse’s. Rotterdam, 1927.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#3
Een lot van zes boeken mbt tot Salvador Dali:- “Salvador Dali - Masterpieces from the collection of the Salvador Dali Museum. Kenneth Wach. Ed. Harry Abrams New York, 1996. (ENG)- “Salvador Dali”. Robert Descharnes & Gilles Néret. Ed. Taschen/ Librero. Keulen, 1990. (NL)- “Dali...Dali...Dali...”. MAx Gérard. Ed. Blume. Barcelona 1983. (ES)- “Dali”. Gomez de Liaño. Ed. Pligrafa. Barcelona, 1985 (DE)- “Dali en ik”. Stan Lauryssens. Ed. Van Halewyck. Leuven, 1998. (NL)- “Mijn leven als genie”(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#30
Twee boeken m.b.t. Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (omslag uitgesneden en ingeplakt). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie zonder omslag). Goede staat.
Deux livres sur Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (jaquette découpée et collée à l'intérieur). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande sans jaquette).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/100