Een lot van twaalf diverse messen en dolken en een wethout.

Online only
SKU: 0104190088.
Category: wapens.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #88
Estimate: € 80 / 120

  • #80

    Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.

    Online only
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 25 / 35

  • #51
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #196
    Jos Callaerts

    “Groenplaats te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Place Verte à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.
    Online only
    Dim. 15 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

    Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
    Online only
    Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Online only
    Estimate: € 25 / 45
  • #134

    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #78

    Online only
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #260

    “Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.

    Online only
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 6 / 12
  • #244
    Peter Bolfs

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 76 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #298
    L. Baguet

    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #42

    Online only
    Dim. h: 16 - 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #228
    J. Andries

    “Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.
    Online only
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #117

    Een paar zuilvormige glazen vazen. Gaaf.

    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 20

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00