#163Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.
Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 & 11 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
No longer availableOnline onlyDim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 150 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15 / 20 -
#188P. KleeTwee reproducties.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#250Henri Jozef Pauwels“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.
”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 79 cmEstimate: € 60 / 100