#59
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#211Duclos & Wicar
“Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.
“Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 23 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#56
Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#271
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#93
Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238
#9Krachi
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80 -
#100
Zeven boeken uit de reeks “Bestemming...”: Balearen, Madeira, De romantische Rijn, Zwitserland, Normandië & Elzas. Uitgeverij Artis Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
#298L. Baguet
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 50 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#76
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20 / 40 -
#41
Een muts en een sjaal van nertsbont.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#231
Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20 / 30