Similar lots by type
-
Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750/850 -
#256
Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320/420 -
#423
Een coupe van gedreven zilver, versierd met hindoeïstische scènes in hoogreliëf in vijf compartimenten verdeeld.
Coupe en argent repoussé décorée de scènes hindouistes en relief dans cinq compartiments.No longer availableDim. +/- 741 g. Ø 18 cmEstimate: € 600/800 -
#734Takehiko
Een zilveren zeiljacht op een houten voetstuk. 985 ‰.
Voilier en argent sur socle en bois. Poinçon de 985‰.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#207
Een zilveren korf met gedreven floraal decor. Keuren van Sheffield, datumletter I voor 1818 (?), dutymark George IV, makersmerk IK-IW & Co (?).
Panier en argent à décor de fleurs repoussées. Poinçons de Sheffield, lettre date I pour 1818 (?), poinçon d’accise George IV, poinçon d’orfèvre IK-IW & Co (?).No longer availableDim. 1375,40 g L. 35 cmEstimate: € 750/850 -
#384
Een etui met twaalf dessertvorkjes en een taartenschep met 800 promille zilveren handvatten. We voegen er een slabestek, eveneens met zilveren handvatten aan toe.
Etui contentant douze fourchettes à dessert et une pelle à tarte aux manches en argent 800‰. Nous ajoutons un couvert à salade également aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#188
Een zilveren schaal met gechantourneerde rand met gedreven bloemenmotief. Gemerkt onderaan: Lebrun Paris. Eerste gehaltemerk.
Plat en argent au poinçon français pour le premier titre. Bord chantourné aux motifs florales repoussés. Poinçon d’Orfèvre: Lebrun, Paris.No longer availableDim. 840 gEstimate: € 450/500 -
#318
Een lot zilver bestek, bestaande uit een tweedelig en een driedelig serveerbestek, een set van zeven dessertmesjes en -vorkjes, twee botermesjes en een cocktailvorkje.
Lot de couverts en argent comprenant un couvert de service deux pièces et un trois pièces. Une suite de sept couteaux et fourchettes de dessert, deux couteaux à beurre et une fourchette à cocktail.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 50/80 -
#226Tane
Een lot van twaalf sterling zilveren onderborden. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze dessous-de-plats en argent. Poinçons mexicains sterling. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 7452 g Ø 29 cmEstimate: € 3500/4000 -
#313
Een vleesbestek en een notenkraker met zilveren handvatten in etui.
Couvert à viande et un casse-noix aux manches en argent dans son étui.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#216Tane
Een serie van twaalf onderborden van vermeil. 925‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Suite de douze dessous-de-plats en vermeil. Poinçons mexicains d’argent sterling 925‰. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 9984 g Ø 30 cmEstimate: € 4500/5500 -
#196
Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
Garniture de café et de thé en argent 835‰ au côtes torses. Poinçons allemands.No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750/850 -
#236
Een zilveren schaal op drie pootjes, versierd met florale motieven in reliëf op de vleugel.
Plat en argent sur trois pieds décoré de motifs floraux en relief sur l’aile.No longer availableDim. 677,30 g Ø 26,5 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#327
“Elisabeth Reine des Belges”. Een bronzen plaquette uit 1916, verkocht ten voordelen van weeskinderen.
“Elisabeth Reine des Belges”. Plaquette en bronze de 1916, vendue à la bénéfice des orphelins.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/25 -
#656De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200/240 -
#517DeAgostini
“Harry Potter Chess game”. Complete spelset met alle toebehoren.
“Harry Potter Chess Game”. Jeu d’échecs complet référant aux personnages de la série de films populaire.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#435Guerlain
“Jardins de bagatelle”. Een eau de parfum van 15 ml en van 75 ml in cadeauverpakking. Twee vaporisators.
“Jardins de bagatelle”. Une eau de parfum de 15 ml et de 75 ml dans son emballage cadeau. Deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#843
Een Vlaamse kroon van gechromeerd metaal met negen lichtpunten.
Lustre flamand en métal chromé à neuf bras de lumière.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#447
Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#390
Een groot lot fantasiehorloges voor dames en heren.
Grand lot de montres de fantaisie pour dames et hommes.No longer availableEstimate: € 100/300 -
#495Yves Rocher pour homme
“Aztek”. Een vaporisator eau de toilette van 100 ml. We voegen er een grote sjaal aan toe.
“Aztek”. Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml. Nous ajoutons un grand châle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#253
Een verzilverd metalen dienblad met hoge galerij en twee handgrepen. Daarop zes diverse karaffen van kristal en van glas. Met hun stoppen.
Plateau en métal argenté à haute galerie et deux anses. Présentant six carafes différentes en cristal et en verre. Avec leurs bouchons.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#565Heubach-Köppelsdorf Germany
Babypop. Hoofdje in porselein. Nummer 342.7. Halfopen mondje met twee tanden, bruine slaapoogjes. Afbladderende verf.
Poupée bébé. Tête en porcelaine. Numéro 342.7. Bouche mi-ouverte à deux dents, yeux dormeurs bruns. Peinture s’écaille.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 100/140 -
#35
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80/100 -
#113
Bolle vaas van polychroom aardewerk, genummerd 721. Model Boch Keramis maar zonder merken.
Vase ovoïde en faïence polychrome numéroté 721. Modèle Boch Kéramis mais sans marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60