#251Tamiya 35154
“Challenger 1 Mk. 3”. Een modelbouwkit op schaal 1/35. Compleet en in originele doos. Toegevoegd een uitbreidingsset van Verlinden Procuctions met beschermplaten en brandstofvaten van operatie Desert Storm.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/20 -
#321Dinky Toys 32D
“Ladderwagen”. Een modelauto. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Estimate: € 20/30 -
#227Schmidt Modelbau B-1003
“Gebouwenreeks van rond de eeuwwisseling”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
#23Accurail 2608
Een lot van acht Amerikaanse hopperwagons, waarvan zes van Chesapeake & Ohio en twee van Norfolk & Western. Spoortype HO. Als bouwpakket. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 15/20 -
#145Monogram Snap Tite 1602
Een Big Boy stoomlocomotief van Duluth, Missabe & Iron Range als bouwpakket op schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 50/60 -
#182Rivarossi - Trenhobby 12260
Drie hopperwagons van Peaboddy voor spoortype HO. Geassembleerde bouwpakketten in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 15/20 -
#234Tamiya 35019
“Vier koppige Duitse tankbemanning”. Een modelbouwkit in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 15/20 -
#68Dinky Toys 883
“Char AMX bruggenlegger”. Een modelvoertuig. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 80/100 -
#88Fleischmann 5390; 5263 & 5262
Drie verschillende goederenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/20 -
#94Herpa
Twee sets met onbeschilderde staande silo’s, waarbij twee van 22,5 m3 en twee van 12,5 m3. Zchaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 10/15 -
#232Tamiya 35009
“Panzer Kampfwagen II met 5-koppige bemanning”. Een modelbouwkit op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 15/20 -
#5
Een gevarieerd lot tijdschriften en boeken ivm spoorwegen, treinen en modelspoorbouw. Nederlands- en Franstalig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Estimate: € 15/20