Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.

Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.

A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.
Dim. Ø 31 cm
SKU: 2708240722.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #722
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #386

    Een massief houtgesculpteerde Indische koffer.

    A solid wood-carved Indian chest.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een antiek bijzettafeltje met bloemvormig blad, zwart met accenten in goudverf en geschilderde bloemen.

    An antique side table with a flower-shaped top, black with gold paint accents and painted flowers.
    No longer available
    Dim. h 63.5 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    No longer available
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #646

    Een 19e eeuwse massief kersenhouten gateleg tafel op wieltjes met 2 extra verlengstukken.

    A 19th-century solid cherrywood gateleg table on wheels with 2 additional extension leaves.
    No longer available
    Dim. 72 x 167 x 106 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #559

    Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.

    A Persian Kulah Khud helmet decorated with a damask and chiselled decoration. On top of the convex helmet a quadrangular point and two aigrette holders and a chain mail at the back. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #116

    Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.

    A solid cherry wood secretaire with 2 large drawers and 6 small drawers inside.
    No longer available
    Dim. 109.5 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #224

    Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    No longer available
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #645

    Een oude laat 19e eeuwse bruin metalen koffer.

    An old late 19th century brown metal trunk.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494

    Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.

    A figurine of a couple in the field in pottery. Numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248

    Een 19e eeuws groot mahoniehouten stuurrad met dubbele ring en 8 spaken.

    A 19th-century large mahogany ship's wheel with double ring and 8 spokes.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #86

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse commode met bronzen beslag, 2 deuren en 3 laden.

    A solid oak 19th century chest of drawers with bronze fittings, 2 doors, and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 107 x 157 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #46

    Een houten scheepstafeltje met betegeld blad en gemerkt “P&L Emery”, Afrikaboot. Op wieltjes gemonteerd.

    A wooden ship's table with tiled top, marked "P&L Emery", Africa boat. Mounted on wheels.
    No longer available
    Dim. 82 x 65 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #571

    Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.

    A Chinese terracotta grain pot on three legs. Presumably from the Han Dynasty. Repair to one leg.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #539

    Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.

    An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
    No longer available
    Dim. 110 x 180 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #558
    Bambara

    Een gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.

    A sculpted terracotta Bambara pot, decorated all around with various figures and animals. Late 20th century.
    No longer available
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #647

    Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.

    A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 36,5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #598

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #409
    L. De Kort

    “Grote markt - Bergen Op Zoom”, een kleurenlitho gesigneerd L. De Kort.

    "Great Market - Bergen Op Zoom", a color lithograph signed L. De Kort.
    No longer available
    Dim. 49 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #473

    Een lot van 3 diverse crucifixen.

    A lot of 3 different crucifixes.
    No longer available
    Dim. 40,5 & 32,5 & 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Alfred Moitroux
    Period: 1886 - 1938

    “Gesluierde dame”, een litho in kleur op papier, gesigneerd Moitroux.

    "Veiled Lady", a color lithograph on paper, signed Moitroux.
    No longer available
    Dim. 31.5 x 30.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #606

    Een set van 2 vierkante metalen salontafels met glazen bladen in de stijl van Belgo-Chrom. Ca. 1990.

    A set of 2 square metal coffee tables with glass tops in the style of Belgo-Chrom. Circa 1990.
    No longer available
    Dim. 52.5 x 60.5 x 60.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #660

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet centrale topaas en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central topaz and diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.
    No longer available
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #275

    Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerde delen.

    A solid oak table with sculpted parts.
    No longer available
    Dim. 75 x 135 x 95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #25

    Twee verschillende borstels van zilver. 800‰. Duitse keuren.

    Two different silver brushes. 800‰. German hallmarks.
    No longer available
    Dim. L: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #103
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. 16 eerste drukken. Rode reeks. Bestaande uit: De lachende wolf, De dolle musketiers, De speelgoedzaaier, De ijzeren schelvis, De kleppende klipper, De brullende berg, De spokenjagers, 2x De mottenvanger, 2x Het sprekende testament, 2x De geverniste zeerovers, De ringelingschat, De kwakstralen en Sjeik El Ro-Jenbiet. De helft met slechte rug en losse rug, enkele met stempel of balpen op kaft en/of op de eerste pagina.

    Suske and Wiske. 16 first editions. Red series. Including: The Laughing Wolf, The Crazy Musketeers, The Toy Sower, The Iron Cod, The Clattering Clipper, The Roaring Mountain, The Ghost Hunters, 2x The Moth Catcher, 2x The Talking Testament, 2x The Varnished Pirates, The Ringeling Treasure, The Kwakstralen, and Sheik El Ro-Jenbiet. Half with poor spine and loose spine, some with stamp or pen on cover and/or first page.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More