A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.
Online only
Dim. Ø 31 cm
SKU: 2710250274.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw.
Auction day: 27 October 2025 22:00
Catalogue #274
Estimate: € 40 / 60

  • #90

    Een paar 19e eeuwse messing kandelaars. Toegevoegd een kamerpan.

    A pair of 19th century brass candlesticks. Added a chamber pot.
    Online only
    Dim. Hoogte 8 & 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #151

    Een aardewerken beeld van een zingende vrouw, gemonogrammeerd PB.

    A terracotta sculpture of a singing woman, monogrammed PB.
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #295

    Een lot van drie vazen en drie kannen in Delfts blauw aardewerk.

    A lot of three vases and three jugs in Delft blue earthenware.
    Online only
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299

    Een lot van zes vazen in Delfts blauw aardewerk.

    A lot of six vases in Delft blue earthenware.
    Online only
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #112

    Een tafellamp, keramische voet met een decor van druiven en bladeren.

    A table lamp, ceramic base decorated with grapes and leaves.
    Online only
    Dim. h 42 cm (voet)
    Estimate: € 15 / 25
  • #279

    Een lot van 4 koperen kandelaars, 3 made in Italy en één 19e eeuwse.

    A lot of 4 copper candlesticks, 3 made in Italy and one from the 19th century.
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #145

    Een lot van 5 keramische kersen.

    A lot of 5 ceramic cherries.
    Online only
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #102

    Een lot van twee Satsuma wierookbrandertjes.

    A lot of two Satsuma incense burners.
    Online only
    Dim. Hoogte 12 en 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #263

    Een lot Delfts blauw aardewerk bestaande uit een kalebasvaas, een schaaltje met handvat en een theebus gemerkt RAM.

    A lot of Delft blue earthenware consisting of a gourd vase, a small dish with handle, and a tea caddy marked RAM.
    Online only
    Dim. H 22.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #258

    Een antieke metalen rasp.

    An antique metal grater.
    Online only
    Dim. l 19 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #273

    Een lot van 7 Chinese aardewerken beeldjes waarvan 5 gelijmd aan het hoofd.

    A lot of 7 Chinese terracotta figurines, 5 of which are repaired at the head.
    Online only
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #284

    Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.

    A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif.
    Online only
    Dim. h 5 x Ø 26.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #155

    ‘Antichambre d’un medicin’, een ingekleurde 19e eeuwse litho uit de reeks; Musée Grotesque.

    'Antechamber of a Doctor', a colored 19th-century lithograph from the series; Grotesque Museum.
    Online only
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #221
    Period: 19e eeuw

    ‘Verliefde stellen’, een paar ingekleurde gravures.

    ‘Couples in Love’, a pair of hand-colored engravings.
    Online only
    Dim. 51/39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #223

    Een lot van twee ingekaderde oude modeprenten.

    A lot of two framed vintage fashion prints.
    Online only
    Dim. 29/22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #244

    Handbeschilderde vaas in aardewerk met florale motieven, toegevoegd een vaasje met Oosterse motieven.

    Hand-painted vase in faience with floral motifs, accompanied by a small vase with oriental motifs.
    Online only
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #259

    Een antieke waterpas, koper en hout, Lewis & Co, Sheffield.

    An antique spirit level, copper and wood, Lewis & Co, Sheffield.
    Online only
    Dim. l 20 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #105

    Een keramische dekselvaas in Delft blauw, gemerkt Petrus Regout Maastricht, toegevoegd een vaasje gemerkt DEC: Delfts. Hs.

    A ceramic lidded vase in Delft blue, marked Petrus Regout Maastricht, accompanied by a vase marked DEC: Delfts. Hs.
    Online only
    Dim. H 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #297

    Online only
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    “Koppel”, een grijs geglazuurd aardewerken beeld, toegeschreven aan Elie Van Damme. Hoofd gelijmd.

    "Pair", a gray glazed earthenware sculpture, attributed to Elie Van Damme. Head glued.
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #98
    Gouda

    “Claire”, een geglazuurd aardewerken vaas, Royal Zuid-Holland Gouda, met floraal decor.

    "Claire", a glazed earthenware vase, Royal Zuid-Holland Gouda, with floral decoration.
    Online only
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #115

    “De Katholieke Illustratie”, jaargang 22, 1888/1889.

    "The Catholic Illustration", volume 22, 1888/1889.
    Online only
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #199

    Een set van 8 antieke gravures met taferelen van 18e eeuws krijgsgewoel. Beleg van de stad Rijsel, Overwinning van Gemmapes, Herneming van Toulon en andere. Bij 1 kader is het glas manco.

    A set of 8 antique engravings depicting scenes of 18th-century military actions. Siege of the city of Lille, Victory of Gemmapes, Retaking of Toulon, and others. One frame is missing glass.
    Online only
    Dim. 19/23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #283

    Een lot van 3 Japanse borden in Imari porselein, 1 met schilferschade, toegevoegd een Chinees blauw-wit bord naar de Qianlong, 2 chips manco.

    A lot of 3 Japanese plates in Imari porcelain, 1 with flake damage, accompanied by a Chinese blue and white plate from the Qianlong period, 2 chips.
    Online only
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #326

    Een houten kaptafeltje, opklapbaar blad met spiegel en één lade.

    A wooden dressing table, with a foldable top with mirror and one drawer.
    Online only
    Dim. 77 x 56 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #332

    Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.

    A vase of old pink glass with flower decoration.
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85

    Een lot koper bestaande uit een koffiemolen, twee bellen en een onvolledige pepermolen.

    A lot of copper items consisting of a coffee grinder, two bells, and an incomplete pepper mill.
    Online only
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #44

    Een verzilverd metalen toneelkijker, gemerkt Chevalier Paris.

    A silver-plated metal opera glass, marked Chevalier Paris.
    Online only
    Dim. 7 x 10.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #215
    Bob De Bruycker
    Period: 1931 - ....

    “Stoomboten”, een aquarel op papier, gesigneerd Bob De Bruycker.

    "Steamboats," a watercolor on paper, signed by Bob De Bruycker.
    Online only
    Dim. 16 x 26 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #75

    Een milieu de table van polychroom zachte pasta in de vorm van een bloemenmand. Italiaans werk medio XXste eeuw.

    A centerpiece of polychrome soft paste in the shape of a flower basket. Italian work from the mid-20th century.
    Online only
    Dim. H.22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24

    Een Kundo klokje onder stolp.

    A Kundo clock under a glass dome.
    Online only
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #195

    Een 19e eeuwse zilvergelatine druk van de ‘Brug der Zuchten’, Venetië.

    A 19th-century silver gelatin print of the 'Bridge of Sighs', Venice.
    Online only
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #76

    Een kristallen bolvaasje, groen in de massa gekleurd.

    A crystal ball vase, colored green in the mass.
    Online only
    Dim. h 12.5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #69

    Een paar oude messing boekgespen.

    A pair of old brass book clasps.
    Online only
    Dim. 9/18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #320

    Een koperen hanglamp met kristallen en porseleinen bloemetjes.

    A copper pendant light with crystals and porcelain flowers.
    Online only
    Dim. Ø 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #4
    Opaque Luneville

    Een kom van beschilderd 19e eeuws aardewerk. Gemerkt; Opaque Luneville.

    A painted 19th-century ceramic bowl. Marked: Opaque Luneville.
    Online only
    Dim. Hoogte 8, Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 50

Online Only Varia 27 Oktober 2025

27 October 2025 22:00