#528Val Saint-Lambert.Een vaas van groen en kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Niet gemerkt.
#208Een verzilverd Wiskemann bestek in casette van de ‘Fleury’ reeks. 12 tafelvorken en lepels. Van de overige stukken telkens 6 plus . Toegevoegd twee taartscheppen.
A silver-plated Wiskemann cutlery set in a 'Fleury' series case. 12 table forks and spoons. 6 of each additional piece. Two cake servers included.No longer availableDim. H 17, B 54, D 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#554Een koperen wandfontein met kraantje en reservoir, op eikenhouten plaat.
#606Een messing paraplustandaard met elementen verwijzend naar de jacht.
#595Een bronzen kandelaar in Empire-stijl voor 3 kaarsen.
#195Een set van twee schelpen gemonteerd op gedraaide houten voetjes.
#178Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.
#594Een oude gietijzeren boekenpers.
An old cast iron book press.No longer availableDim. H 32, B 43, D 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275Een lijst met portretten in relief. Naar de oudheid.
#558Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.
#167Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#591ParadisoEen vintage expressomachine, model; PARADISO. In werkende staat.
#627Een bronzen hanglamp met albasten coupe en drie roosvormige glazen blakers.
#151Vincenzo Cinque“Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.
#628Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.
#589Een lot van twee Afrikaanse maskers.
#437‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.
'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.No longer availableDim. Hoogte 28 cmEstimate: € 170 / 200 -
#238Een lot van vijf verzilverde koffie-, thee-en chocoladekannen.
A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 25, Ø 19 cmEstimate: € 80 / 120
#452Bernard CathelinPeriod: 1919 - 2004“Minimalistisch interieurzicht”, kleurenlithografie, gesigneerd en genummerd 109/125.
"Minimalist interior view", color lithograph, signed and numbered 109/125.No longer availableDim. 91 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#236Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.
#570‘Scarface met berg cocaine’. Olieverf op doek doorlopend op de lijst. Getekend; C. Wood.
#222Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Herfstlandschappen’, olieverf op paneel. Twee schilderijen, getekend.
'Autumn Landscapes', oil on panel. A set of two paintings, signed; L. Jordaens.No longer availableDim. 38/43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#306Een rond houten lavobomeubeltje met messing kom, kan en zeepbakje.
A round wooden washstand cabinet with brass bowl, jug, and soap dish.No longer availableDim. h 77 x ØØ 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Een luxueus uitgevoerde fauteuil met grote roze bloemen in de bekleding.
A luxuriously executed armchair with large pink flowers in the upholstery.No longer availableDim. 100 x 94 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584Een gesculpteerd eikenhouten kistje, 19e eeuws.
A sculpted oak wood box, 19th century.No longer availableDim. 11 x 25 x 15.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#535Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks, vier kleuren. Nummers 67 tot en met 120 (83, 93, 97, 103, 104, 117, 119 dubbel. Redelijke tot goede staat. 61 stuks.
Suske and Wiske. Red series, four colors. Numbers 67 to 120 (83, 93, 97, 103, 104, 117, 119 double. Reasonable to good condition. 61 pieces.No longer availableEstimate: € 50 / 70