Een lot van twee Chinees koperen vaasjes in cloissoné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.

Een lot van twee Chinese koperen vaasjes in cloisonné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.

Dim. h 18 cm
SKU: 3009250331.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 60 / 80

  • #218

    Een likeurset, blauw glas met gouden accenten in verzilverd metalen houder, einde 19e eeuws.

    A liqueur set, blue glass with gold accents in silver-plated metal holder, 19th century.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    8 zilveren pillendoosjes van verschillende gehaltes en oorsprong. Toegevoegd een kristallen potje met deksel.

    A set of 8 silver pillboxes of various fineness and origins. Includes a crystal jar with lid.
    Dim. 315 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #539
    Emy

    “Boom in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1980.

    "Tree in Winter." Oil on canvas. Signed and dated 1980.
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #139

    ‘Koeien melken aan de waterkant’, olieverf op ovaal bolvormig paneel. Naar de 19e eeuw, getekend; Kuomil.

    ‘Milking cows by the waterside’, oil on oval convex panel. From the 19th century, signed; Kuomil.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #435

    Een handgeknoopt Isphagan Müres tapijt, met certificaat.

    A hand-knotted Isphahan Müres carpet, with certificate.
    Dim. 222/345 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #5

    Een massief houten melkstoeltje op drie poten, rustieke stijl.

    A solid wooden milking stool on three legs, rustic style.
    Dim. H 63, B 50, D 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #515

    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #68
    Schmidt

    Een mantelklokje, koper, glas en kunststof, gemerkt Schmidt.

    A mantel clock, copper, glass, and plastic, marked Schmidt.
    Dim. 28 x 23 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13

    ‘The Old Balloon Seller’, een beeldje in meerkleurig porselein, gemerkt ‘Royal Doulton’ en genummerd HN1315.

    'The Old Balloon Seller', a figurine in multicolored porcelain, marked 'Royal Doulton' and numbered HN1315.
    Dim. Hoogte 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313
    Pieter Porters

    Een lot van vijf vazen en bloempothouders van geglazuurd en gepatinneerd aardewerk. Uit de collectie; House Of Porters.

    A lot of five vases and flower pot holders made of glazed and patinated earthenware. From the collection; House Of Porters.
    Dim. Hoogte 13-30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #392

    Een Amsterdamse staande klok, 20ste eeuwse uitvoering.

    An Amsterdam standing clock, 20th century design.
    Dim. 220 x 58 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00