#218Een likeurset, blauw glas met gouden accenten in verzilverd metalen houder, einde 19e eeuws.
#1138 zilveren pillendoosjes van verschillende gehaltes en oorsprong. Toegevoegd een kristallen potje met deksel.
A set of 8 silver pillboxes of various fineness and origins. Includes a crystal jar with lid.No longer availableDim. 315 gramEstimate: € 150 / 200 -
#539Emy“Boom in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1980.
#139‘Koeien melken aan de waterkant’, olieverf op ovaal bolvormig paneel. Naar de 19e eeuw, getekend; Kuomil.
#435Een handgeknoopt Isphagan Müres tapijt, met certificaat.
#5Een massief houten melkstoeltje op drie poten, rustieke stijl.
#515Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vijf koperen haakjes, waaraan vijf diverse koperen waterketels en koffiepotten. Omstreek 1900.
#68SchmidtEen mantelklokje, koper, glas en kunststof, gemerkt Schmidt.
A mantel clock, copper, glass, and plastic, marked Schmidt.No longer availableDim. 28 x 23 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13‘The Old Balloon Seller’, een beeldje in meerkleurig porselein, gemerkt ‘Royal Doulton’ en genummerd HN1315.
'The Old Balloon Seller', a figurine in multicolored porcelain, marked 'Royal Doulton' and numbered HN1315.No longer availableDim. Hoogte 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
A lot of five vases and flower pot holders made of glazed and patinated earthenware. From the collection; House Of Porters.No longer availableDim. Hoogte 13-30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#392Een Amsterdamse staande klok, 20ste eeuwse uitvoering.
An Amsterdam standing clock, 20th century design.No longer availableDim. 220 x 58 x 33 cmEstimate: € 80 / 120