Other lots in this auction
-
#24PanasonicEen vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Riemclip afgebroken/manco.
A vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Belt clip broken/missing. -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration. -
#231‘Venetië’, potloodtekening. Getekend; Karel van Seben, ‘59.
'Venice', pencil drawing. Signed: Karel van Seben, '59. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#16Een grote blauw witte Chinees porseleinen schotel, chipje.
A large blue and white Chinese porcelain dish, small chip. -
#167Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.
A pair of West Germany vases. Marked 514/14. -
#161Een gietijzeren vleesmolen, gemerkt ALEXANDERWERK.
A cast iron meat grinder, marked ALEXANDERWERK. -
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#17Beswick EnglandEen paard van kleurloos biscuit, gemerkt Beswick England.
A horse in colorless biscuit, marked Beswick England. -
#6Twee bolvormige dekselvaasjes van meerkleurig Chinees porselein. Met een decor van bloemen en insecten.
Two globular lidded vases made of multi-colored Chinese porcelain. Decorated with flowers and insects.

