Other lots by Val Saint Lambert
#400Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
#369Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A crystal vase, red colored throughout, marked with a sticker and "Val Saint Lambert" at the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#379Val Saint LambertEen vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 23 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Val Saint LambertEen vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color.No longer availableDim. h 20 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#647Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 22,5 x Ø 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen karaf.
A cut colorless crystal decanter.No longer availableDim. h 23,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas bordeaux in de massa.
A cut crystal vase in bordeaux in color.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#241Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 80 / 110 -
#251Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
A cut crystal vase with bordeaux accents. Signature at the bottom.No longer availableDim. h 22,5 cmEstimate: € 80 / 110 -
#361Val Saint LambertEen kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.No longer availableDim. h 8.5 x Ø 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Val Saint LambertEen lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
#383Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 16 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#373Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom.No longer availableDim. h 17 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#679Val Saint LambertEen lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick.No longer availableDim. h 11 x l 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#648Delheid Val Saint LambertEen kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.No longer availableDim. 20 x Ø 7 cm - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#371Val Saint LambertEen lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#308Val Saint LambertEen zeszijdige, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
A six-sided crystal coupe with red inclusions and a geometric motif. Flake with restoration at the bottom of the foot. Including a mirror as a presentation plate.No longer availableDim. 16 x 44 cmEstimate: € 80 / 120
#677Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.
#339Een lot sigarenparafernalia, bestaande uit een gesculpteerd houten kistje met enkele luciferdoosjes, een glazen Habana pot en een sigarenknipper.
A lot of cigar paraphernalia, consisting of a carved wooden box with some matchboxes, a glass Habana jar and a cigar cutter.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#611Een lot van 5 koperen sauspannen.
A lot of 5 copper saucepans.No longer availableDim. Ø 20 ... Ø 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#136“Gott Strafe England - 1914 - 1916 Flandern”, een massief eiken tafeltje met hierop God straffe Engeland! – Een Duits haatgedicht van Ernst Lissauer.
“Gott Strafe England - 1914 - 1916 Flandern”, a solid oak small table featuring a German anti-English poem by Ernst Lissauer.No longer availableDim. h 63 x Ø 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#326Een set van 6 antieke stoelen van fruithout, nieuwe stoffering op de zittingen.
A set of 6 antique chairs in fruitwood, newly upholstered seats.No longer availableDim. 85 x 45 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#259Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
An antique Jumeau doll with a porcelain head and papier-mâché limbs. Includes a small porcelain doll.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#480Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met centrale saffier 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with a central sapphire of 0.64 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 1100 / 1200