Similar lots by type
-
#51Mondial
“Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.
-
#281
Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met ivorine of been handvaten.
-
-
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
-
#81
Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#307E Svalling Eskilstuna
Een lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.
-
#8Perfecta
Een vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
Place a bid ›Estimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#44
Een lot grafisch werk met o.m. zes geëtste landschappen door Giambattista Benardelli (1819-1958), gegraveerde portretten uit de XVIIIde eeuw, schetsen landschappen, litho’s e.d.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
-
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
-
#491
Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
-
#91Dupuis
“Buck Danny”. Een lot van 11 Franstalige albums. Met oa; “Alerte Atomqiue 1967, Le mystere des avions fantomes, L’escadrille de la mort, Tigres Volants, etc. 1 met scheurschade.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#43Marc Sleen
Een lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#77
Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
-
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950
Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
-
#63OKA
Een 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#273Hergé
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
-
#87
Een lot van 19 stuks diverse vintage auto handleidingen. NL & FR, diverse modellen van Talbot, Citroën, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Place a bid ›Estimate: € 120/180