#144Ch. Stokbroeckx
#68
Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights. -
#26
“Rubenshuis”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 111/150.
#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
#168
Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
A cast glass sculpture of a seagull. -
#126
Een lot van 2 vintage houten spaander dozen, afkomstig uit een klooster.
A lot of 2 vintage wooden chip boxes, originating from a monastery. -
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#188
Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
A pair of Chinese porcelain vases with decoration featuring figures. -
#75
“De mirakelen van Fransiscus Xaverius”. Een gravure naar een werk van Rubens.
"The miracles of Francis Xavier". An engraving after a work by Rubens. -
#183H. van Kelst
“Naoorlogs straatbeeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#99
Een porseleinen terrine met floraal decor. Sporen van restauratie en enkele schilfers
#64
Een album met vintage postkaarten met Antwerps regionale thema’s.
An album with vintage postcards featuring regional themes of Antwerp.