Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee Indische bronzen beeldjes. Een ruiter te paard en een danseres gezeten op een olifant.

Een lot van twee Indische bronzen beeldjes. Een ruiter te paard en een danseres gezeten op een olifant.

A lot of two Indonesian bronze statues. One is a horse rider and the other is a dancer seated on an elephant.
Dim. Hoogte 9 en 10 cm
SKU: 3009250338.
Categories: Aziatisch, Brons.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #595

    Een bronzen kandelaar in Empire-stijl voor 3 kaarsen.

    A bronze Empire-style candlestick for 3 candles.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #397

    Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.

    A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #176

    Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    No longer available
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #627

    Een bronzen hanglamp met albasten coupe en drie roosvormige glazen blakers.

    A bronze pendant lamp with an alabaster bowl and three rose-shaped glass candle holders.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70, Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #168

    ‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

    'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
    No longer available
    Dim. H 18, L 49 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    No longer available
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    No longer available
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #327

    “Guan Yu”, een porseleinen beeld van de Chinese krijger, gewapend.

    "Guan Yu", a porcelain figure of the Chinese warrior, armed.
    No longer available
    Dim. h 43 m
    Estimate: € 40 / 60
  • #98

    Een gevarieerd lot zilveren objecten. Bestaande uit een schepje, een grijper, een theezeefje, 10 lepeltjes en een haarspeld. Met een gezamelijk gewicht van 220 gram.

    A varied lot of silver objects. Consisting of a scoop, a grasper, a tea strainer, 10 spoons, and a hairpin. With a total weight of 220 grams.
    No longer available
    Dim. 220 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #590
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf Genève, veritable montre Chemin de Fer, in beschermdoos, gedateerd 16-02-1910.

    A pocket watch, Roskopf Genève, genuine Railway watch, in protective case, dated 16-02-1910.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #72

    ‘Le Marché d’esclaves’, olieverf op doek. Naar een werk van Jean-Léon Gérôme, niet gesigneerd. 20ste eeuwse kopie.

    'The Slave Market', oil on canvas. After a work by Jean-Léon Gérôme, not signed. 20th-century copy.
    No longer available
    Dim. 80/60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Een tafellamp met een lezende putto van kunsthars zittend op een rots.

    A table lamp with a reading Putto in resin sitting on a rock.
    No longer available
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #517

    Een openklapbare scribaan met opbergvakje voor inkt en pennen. Versierd met koperbeslag, beetje schade. Bovenop het deksel een plaatje met initialen.

    A fold-out writing desk with storage compartment for ink and pens. Decorated with brass fittings, some damage. A plate with initials on top of the lid.
    No longer available
    Dim. H 18, B 40, D 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #210

    Een 18 kt witgouden ketting met crucifixhanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.

    An 18 kt white gold chain with a crucifix pendant adorned with diamonds totaling 0.26 ct.
    No longer available
    Dim. 3,72 g
    Estimate: € 1100 / 2300
  • #245

    ‘Huwelyk, dat is het gantsche beleyt des echten staats; Afgedeelt in zes Hoofdstukken;’ Door Jacob Cats, 1779. Geïllustreerd met etsen.

    'Marriage, which is the entire management of the marital state; Divided into six chapters;' By Jacob Cats, 1779. Illustrated with etchings.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Een kom en schaal van kleurloos VSL kristal. Onderaan getekend.

    A bowl and plate of colorless VSL crystal. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 23, 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #496

    Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.

    An 18th-century oak chest, recently restored.
    No longer available
    Dim. 77 x 120 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #515

    Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vijf koperen haakjes, waaraan vijf diverse koperen waterketels en koffiepotten. Omstreek 1900.

    A carved oak coat rack decorated with lion heads, with five copper hooks, holding five various copper kettles and coffee pots. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #457

    Kunstcabinet van zwart hout op eik. Op zijn presenteertafel met tussenblad. Twee paneeldeuren, waarachter negen laden rond een theatertje met spiegel. Een lade in de gordel, bovenaan een klapblad met spiegel. Alles ingelegd met benen moulures. XIXde eeuw.

    Art cabinet of black wood on oak. On its presentation table with intermediate shelf. Two panel doors, behind which nine drawers around a little theater with mirror. One drawer in the belt, on top a folding leaf with mirror. All inlaid with bone moldings. 19th century.
    No longer available
    Dim. 178 x 93 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 1000
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More