Other lots in this auction
-
#133
Een art nouveau lampvoet en een vaas van meerkleurig glansplateel. De eerste gemerkt van Distel, de tweede van Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 15 & 21 cmEstimate: € 20/30 -
#124Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit drie verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#99Royal Goedewaagen, Gouda
Een sierbord van meerkleurig aardewerk met reliëfdecor ‘Inca’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 101.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#15Royal Zuid-Holland
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 30/50 -
#3Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met diverse bloemendecors, bestaande uit twee verschillende cachepots, een grote vaas en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#117Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een driedelig rokerssetelletje op plateau (randschilfer), een schaal op voet, een klompje, een eivormig doosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 30/40 -
#71Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een grote jardinière, een merkwaardige kruik en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#91Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote ronde schotel, twee diepe schotels een achthoekige schaal, een lage kom, drie schenkkannen en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 16 - 18 cm; Ø: 22 & 30 cmEstimate: € 20/45 -
#34De Porceleyne Fles
Een vaasje en een kruikje van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#140
Een gevarieerd lot Gouds glansplateel, bestaande uit vazen, kannen, schotels, enz. Overwegend gemerkt van Flora. 15 stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 15/30 -
#1Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met decor ‘Betty’, bestaande uit een dekselvaas, een kan, een vaasje en een schaaltje met oor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 40/60