Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee lampvoeten van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd.

Een lot van twee lampenvoeten van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd.

A lot of two lamp bases made of VSL crystal. Pink colored in the mass.
Dim. Hoogte 35 en 38 cm
SKU: 2608250533.
Categories: Kristal, Verlichting.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #533
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #247
    Val Saint Lambert

    Een amphoravormige vaas van VSL kristal. Groen in de massa gekleurd, met zelfklever en onderaan getekend. Toegevoegd een kleiner model, blauw in de massa gekleurd.

    An amphora shaped vase made of VSL crystal. Green colored throughout, with sticker and signed at the bottom. Includes a smaller model, blue colored throughout.
    No longer available
    Dim. Hoogte 21 en 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #350
    Val Saint Lambert.

    Drie vaasjes van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd. Twee vazen zijn getekend, de derde draagt een zelfklever.

    'Sheep in the stable', oil on panel. Attributed to Auguste Coomans. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 14-22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #241

    Een paar tafellampen gevormd als putti’s die een fakkel dragen. Zamak met beige stoffen lampenkap.

    A pair of table lamps shaped like putti carrying a torch. Zamak with beige fabric lampshade.
    No longer available
    Dim. Hoogte 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een lot van drie lampenvoeten van VSL kristal. Paars in de massa gekleurd.

    A lot of three lamp bases of VSL crystal. Purple colored throughout.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 en 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #539
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, rood in de massa gekleurd, gemerkt Val Saint Lambert en meesterteken M.

    A crystal vase, red colored in the mass, marked Val Saint Lambert and master's mark M.
    No longer available
    Dim. h 26.5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #475

    ‘Pop Art’. Een gepersonaliseerde neon-verlichting voor wandbevestiging, in vier delen. Met bekabeling en ballast.

    'Pop Art'. A personalized neon wall light, in four parts. With wiring and ballast.
    No longer available
    Dim. 55/120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #537
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee organisch gevormde vazen, VSL kristal. Onderaan getekend. De grote vaas heeft onderaan minimale schilferschade.

    A lot of two organically shaped vases, VSL crystal. Signed at the bottom. The larger vase has minimal chipping at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 17 en 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #248
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen VSL kristal. Roze in de massa gekleurd, onderaan getekend.

    A vase made of cut VSL crystal. Pink in color, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 24, Ø 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #330
    Val Saint Lambert.

    Een lot van vaasjes van VSL kristal, blauw in de massa gekleurd. Toegevoegd een fluitvaasje, groen in de massa gekleurd, met schilferschade.

    A lot of three VSL crystal vases. Pink colored in the mass. Two vases are signed, the third has a sticker.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18-21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    Een set van twee kommen en een schaal van kleurloos VSL kristal. De drie stukken zijn onderaan getekend.

    A set of two bowls and one dish in colorless VSL crystal. All three pieces are signed on the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 23, 24 en 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #105

    Een set van 2 porseleinen lampenvoeten, circa 1990, met pastelkleurige patronen, op messing sokkel.

    A set of 2 porcelain lamp bases, circa 1990, with pastel-colored patterns, on brass base.
    No longer available
    Dim. h 41 cm (lampvoet)
    Estimate: € 120 / 160
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen VSL kristal. Roze in de massa gekleurd. Onderaan de restanten van een etiket.

    A vase made of cut VSL crystal. Pink in color throughout. Remnants of an adhesive sticker at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 19, Ø 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #310
    Val Saint Lambert.

    Een organisch gevormde vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet getekend.

    A set of VSL crystal vases, colored blue in the mass. Also included is a small flute vase, colored green in the mass, with flake damage.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131

    ‘De geliefden’, een grote tafellamp op een bronsgepatineerd zamakken beeld. Op de voet getekend Gaudez met op de voet een koperen plaatje verwijzend naar Mathurin Moreau. Met een glas in lood bloemenkap in de stijl van Tiffany.

    'The lovers', a large table lamp featuring a bronze-patinated zamac sculpture. Signed on the base; Gaudez with a brass plate on the base referencing Mathurin Moreau. It comes with a stained glass floral shade in the style of Tiffany.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 62 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #257
    Val Saint Lambert

    Twee vaasjes van geslepen VSL kristal. Roze in de massa gekleurd.

    Two vases made of cut VSL crystal. Pink colored throughout.
    No longer available
    Dim. Hoogte 15, Ø 13 en 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    ‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

    'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
    No longer available
    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #214

    Een vierkante sac-à-perles luchter van koper en kristal met bovenin een spiegel.

    A square sac-à-perles chandelier of copper and crystal with a mirror on top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, 45/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147
    Val Saint Lambert

    Een gekleure kristallen karaf met 5 glazen, gemerkt Val Saint Lambert.

    A colored crystal decanter with 5 glasses, marked Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #253
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee organisch gevormde vaasjes van VSL kristal. Groen en roze in de massa gekleurd.

    A lot of two organically shaped vases made of VSL crystal. Colored in green and pink hues.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16, Ø 18 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #34
    Jef Van Tuerenhout

    Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout. Beetje schade aan de kaft.

    A portfolio of art by Jef Van Tuerenhout. Slight damage to the cover.
    No longer available
    Dim. 57 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Harmonicaspeler 110/0, vioolspeler met hond, de poppendokter 127, postbode met liefdesbrief 119 en de schoorsteenveger 12/1. Met merken van de jaren 50.

    A lot of five Hummel figurines. Accordion player 110/0, violin player with dog, the doll doctor 127, postman with love letter 119, and chimney sweep 12/1. With marks from the 1950s.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9-16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Marklin Ho

    Een Marklin startersset, HO spoor, nr 3203, in originele doos. Zonder transformator.

    A Marklin starter set, HO scale, no. 3203, in original box. Without transformer.
    No longer available
    Dim. 7 x 37 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #281

    Een 19e eeuwse polychrome sculptuur van een gevleugeld engelenhoofdje.

    A 19th-century polychrome sculpture of a winged angel head.
    No longer available
    Dim. H 21, B 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301
    Fend, Wahl, Swan, ...

    Een lot van 5 zilveren vulpotloden waaronder een Fend Super Norma voor 4 kleuren, een Wahl Eversharp en 3 ongemerkte. Toegevoegd een Swan self filler fountain pen.

    A lot of 5 silver mechanical pencils including a Fend Super Norma for 4 colors, a Wahl Eversharp, and 3 unmarked ones. Also included is a Swan self-filler fountain pen.
    No longer available
    Dim. l 13.3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269
    Frognier

    “Amsterdam”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Amsterdam". Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #648

    Set van 4 paarden van Chinees porelein met Sancai glazuur. Tang stijl.

    Set of 4 horses in Chinese porcelain with Sancai glaze. Tang style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Herman Van Tankeren
    Period: 1900 - 1980

    “Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #558
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 32 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    No longer available
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #322
    Geoffrey Dashwood
    Period: 1986

    ‘Studies of blackcock at Lek’. Studie in potlood van hanen, getekend Geoffrey Dashwood.

    'Studies of blackcock at Lek'. Pencil study of blackcocks, signed by Geoffrey Dashwood.
    No longer available
    Dim. 21/21 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #548

    “Bellenblazer”, een vintage speelgoed aap op batterijen, blik, stof en pluche, gemerkt: Made In Japan, werking onbekend. Circa 1950.

    "Bubble blower", a vintage battery-operated toy monkey, tin, fabric, and plush, marked: Made In Japan, operation unknown. Circa 1950.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More