#391Een bronzen hond op marmeren sokkel, niet gesigneerd.
#376Een klein houten kastje in Chinees lakwerk met florale decoratie.
#568Een marquetterie bijzetmeubeltje met 3 laden in Lodewijk XV stijl.
#231Van RijswijckEen lot van vijf dichtbundels, door Theodoor en Jan van Rijswijck. ‘Dichtwerken, deel 1 & 2, 1878. ‘Keus uit de werken van burgemeester Jan Van Rijswijck, met een levensschets door Max Rooses’, 1910. ‘Volkslust’, 1851. ‘Dicht en prozawerken van Jan Van Rijswijck, 1e deel, 1885.
#461Een hoge Chinese blauw wit porseleinen bloempot met drakendecor.
A tall Chinese blue and white porcelain flowerpot with dragon decoration.No longer availableDim. h 35.5 x Ø 26.5 cmEstimate: € 140 / 160 -
#486Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.