#287Gustave Doré
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#273Hergé
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#441Kostka
#21
Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.
#327
Een meerkleurige porseleinen milieu-de-table in porselein met florale decoraties. De schaal heeft een haarlijnscheurtje.
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
#43Marc Sleen
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#33
#311
#257S.A. Boulanger
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.