#18Een lot van acht keramische majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
A lot of eight ceramic Majolica tiles with relief floral motif in green and yellow Art Nouveau, early 20th century.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#17Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.No longer availableDim. h 17, 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#433MBKEen grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
#33Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met email- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
An antique pocket watch, 800‰, late 19th century.No longer availableDim. Ø 4,5 cmEstimate: € 80 / 120
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#629Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded pot. Multicolored floral decoration with a family scene. Marked at the bottom.No longer availableDim. 27 x Ø 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#457Een bronzen Boeddha in lotushouding.
A bronze Buddha in lotus position.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#116Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
#392Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Toren” & “St-Paulus (poort)”. Een lot van 2 etsen op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
“O.L.V. Tower” & “St. Paulus (gate)”. A lot of 2 etchings on paper. Signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 40 x 15 & 20,5 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#575Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
#50Een 18 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 550 / 650 -
#653“Spirou almanach 1947”, eerste Belgische editie uit 1946. Beschadigde rug, binnenin in mooie staat.
“Spirou Almanac 1947”, first Belgian edition from 1946. Damaged spine, in nice condition inside.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#269Een lot van 3 zilveren opdienlepels, gemerkt 800‰
A set of 3 silver serving spoons, marked 800‰.No longer availableDim. 265g - 800‰Estimate: € 100 / 150 -
#239Wever & Ducré“VENN 1.0”. Een modern geometrisch design wand- of plafondlamp uit mat zwart aluminium. Ontwerp door Wever & Ducré, België.
"VENN 1.0". A modern geometric design wall or ceiling lamp made of matte black aluminum. Designed by Wever & Ducré, Belgium.No longer availableDim. 9 x 72,5 x 72,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#3Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Mary, Joseph, and Christ in the manger, wax dolls with velvet clothing. Contemporary work. 2 minor repairs.No longer availableDim. 10-15 cmEstimate: € 30 / 40