Een lot van twee naive schilderijen, hoevezicht bij valavond en landelijk interieur, acryl op papier. Gesigneerd.
Gaby De Pauw

Een lot van twee naïeve schilderijen, hoevezicht bij valavond en landelijk interieur, acryl op papier. Gesigneerd.

A lot of two naive paintings, farmhouse view at dusk and rural interior, acrylic on paper. Signed.
Dim. 2 x (26 x 35) cm
SKU: 1612250094.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #94
Estimate: € 120 / 160

Other lots by De Pauw

  • #92
    Gaby De Pauw

    Een paar naïeve hoevezichten, acryl op papier. Gesigneerd.

    A pair of naive farm views, acrylic on paper. Signed.
    Dim. 2 x (26 x 35) cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #262
    Gaby De Pauw

    “Damesportret.” Houtskool op papier, gesigneerd.

    "Ladies portrait." Charcoal on paper, signed.
    Dim. 24,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #126

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #2
    Jan Bosschaert

    ‘Vrouwe Justitia’, een offset litho gemaakt in opdracht van Kluwer rechtswetenschappen. Getekend J. Bosschaert en genummerd 22/45. Niet ingekaderd.

    ‘Lady Justice’, an offset lithograph commissioned by Kluwer Legal Publishers. Signed by J. Bosschaert and numbered 22/45. Not framed.
    Dim. 20/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    ‘Landschap met veehoedster’, olieverf op paneel. Vermoedelijk 19e eeuws. Niet getekend.

    'Landscape with cattle herderess', oil on panel. Presumably 19th century. Not signed.
    Dim. 25/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    ‘Caféscene met pijprokende man’, olieverf op paneel. In de stijl van David Teniers.

    'Café scene with pipe-smoking man', oil on panel. In the style of David Teniers.
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #86

    Een massief eikenhouten vignerontafel op centrale driepoot.

    A solid oak vigneron table on central tripod.
    Dim. h 75 x Ø 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1

    Een terrine van Chinees porselein in de vorm van een kip met en famille verte decor.

    A Chinees porcelain tureen in the shape of a chicken with en famille verte decor.
    Dim. 22 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #277

    Zeven Afrikaanse en Aziatische deco objecten van gesculpteerd hout.

    Seven African and Asian decorative objects made of sculpted wood.
    Dim. Hoogte 24-50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk, onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil on panel. An expressionist piece, signed illegibly.
    Dim. 65/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26
    Bulo

    Een set van 2 Bulo vergaderstoelen.

    A set of 2 Bulo conference chairs.
    Dim. 93 x 58 x 68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148

    “Carte des environs de Paris et des fortifications avec l'indication des Foires et Fêtes patronales.” Een map met rondom bezienswaardigheden, Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Op doek verlijmd.

    "Map of the surroundings of Paris and its fortifications with the indication of Fairs and Patronal Feasts." A map showcasing local attractions by Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Mounted on canvas.
    Dim. 56 x 80.5 cm
    Estimate: € 180 / 260

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00