#288een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.
#291StefEen art deco beeld van een olifant met mahout, gemerkt Stef, geglazuurd aardewerk met kleine glazuurschade.
An Art Deco statue of an elephant with mahout, marked Stef, glazed earthenware with minor glaze damage.No longer availableDim. 30 x 48 x 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#401Een bronzen beeld van een Chinese draak.
#109E. Godfroy“Kadezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. Godfroy en gedateerd 1912. Klein gaatje in de linker bovenhoek.
#322Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.
#333ElsterwerdaEen lot van 3 geglazuurd keramische art deco taartschalen waarvan 2 onderaan gemerkt ‘Elsterwerda’.
A lot of 3 glazed ceramic Art Deco cake plates, 2 marked 'Elsterwerda' on the bottom.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#494Christophe CoppensPeriod: 1969“5 Skulls”. Een geweven doek. Onderaan gesigneerd
#591Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
An African wooden ancestor figure.No longer availableDim. h 50,5 cmEstimate: € 40 / 60