Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.
Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.
Limoges, France

Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.

Lot de deux paires de bouteilles en porcelaine, décorées de décors de fleurs peints à la main et de motifs baroques avec putti, une paire en rouge et une paire en bleu. Bouchons abîmés. Marqués en bas.
Dim. h: 36 cm
SKU: 0202210281.
Category: Porselein.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Limoges, France

  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350

Similar lots by type

  • #357

    Een lot Imariporselein, bestaande uit een kraagvaasje en twee sierbordjes.

    Lot de porcelaine Imari, composé d'un vase à col et de deux assiettes décoratives.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #678

    Een Madonna van deels verguld Brussels porselein onder stolp.

    Une Vierge en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #573

    Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #554

    Een Chinees porseleinen gemberpot met een blauw op wit decor van pioenen.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.

    Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #659

    Een cilindervormige penseelvaas van Chinees porselein met een decor van zotjes.

    Un vase cylindrique en porcelaine de Chine décoré de gamins.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #358

    Een ijsbeer van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.

    Un ours polaire en porcelaine allemande multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #583

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een decor van bloesems en vogels.

    Un vase hexagonal en porcelaine chinoise décoré de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #347

    Een glazen fruitschaal met plaasteren trompe l’oeil fruit.

    Un bol à fruits en verre avec de faux fruits en plâtre.
    No longer available
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #549

    Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor de gamins bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #569

    Een buikvaas van Celadonporselein.

    Un vase pansu en porcelaine céladon.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #541

    Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.

    Un carreau de porcelaine asiatique bleu et blanc décoré de cerfs.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #309
    Goebel, Germany

    “De kus”. Een porseleinen plaquette met reproductie van een werk van Gustav Klimt. Achteraan gemerkt. Uitgegeven op 2000 exemplaren.

    Le baiser . Une plaque de porcelaine reproduisant une œuvre de Gustav Klimt. Marquée au dos. Sortie à 2000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 37 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #603

    Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.

    Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #539

    Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #364

    Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.

    Trois assiettes en porcelaine de Chine bleu et blanc Wanli.
    No longer available
    Dim. Ø: 20,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #624

    Een paar beeldjes van Chinees porselein in de vorm van figuren met dierenhoofden.

    Une paire de figurines en porcelaine chinoise sous la forme de personnages à têtes d'animaux.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #241
    Alfa, Italy

    Een Madonna en twee hoornvaasjes van Brussels porselein onder glazen stolp. Bijgevoegd nog twee stolpen met telkens een hoornvaasje.

    Une Ste Vierge et deux vases en corne en porcelaine de Bruxelles sous une cloche en verre. Deux cloches sont attachées, chacune avec un vase en corne.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #654

    Een porseleinen frenologiebuste.

    Un buste de phrénologie en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #552

    Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.

    Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #551

    Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.

    Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #673
    Goebel, Germany

    “Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.

    Jeune accordéoniste . Une lampe en porcelaine multicolore dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #535

    1 gouden munt van 10 Pesos. Au 900/1000. Mexico, jaren zestig.

    1 pièce d'or de 10 pesos. Au 900/1000. Mexique, années 1960.
    No longer available
    Dim. 8,33 g
    Estimate: € 320 / 400
  • #52

    Een triptiek met reproducties naar de Aanbidding der Koningen.

    Un triptyque avec des reproductions de l'Adoration des Mages.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #326

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #502

    “Compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd E. Lek.

    Composition . Huile sur panneau. Signé E. Lek.
    No longer available
    Dim. 59 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #125

    Een 14 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct.
    No longer available
    Dim. 7,03 g
    Estimate: € 750 / 800
  • #702

    Een paar lampenvoeten van zwart en verguld porselein.

    No longer available
    Dim. H. 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530

    1 gouden munt van 20 Pesos. Au 900/1000. Mexico, 1959 (geslagen in de jaren zestig).

    1 pièce d'or de 20 pesos. Au 900/1000. Mexique, 1959 (frappée dans les années 1960).
    No longer available
    Dim. 16,66 g
    Estimate: € 600 / 650
  • #621

    Drie gebeeldhouwde antropomorfe Afrikaanse houten potten. Eén zonder deksel.

    Trois pots en bois africains anthropomorphes sculptés. Un sans couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 28 - 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #655

    Twee 18 K geelgouden trouwringen.

    Deux alliances en or jaune 18 carats
    No longer available
    Dim. 5,2 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #147
    Yves Saint Laurent

    Een zijden foulard/sjaal in originele doos.

    Un foulard / foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 69 x 150 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #401
    Wedgwood

    Een wit aardewerken siercoupe in de vorm van een schelp op voet. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en faïence blanche en forme de coquille sur pied. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #27

    Een lot van drie tinnen klisteerspuiten met houten handvatten.

    Un lot de trois seringues à lavement en étain avec des poignées en bois.
    No longer available
    Dim. l: 45 - 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More