Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.
Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.
Limoges, France

Een lot van twee paar porseleinen flessen, versierd met handgeschilderde decors van bloemen en barokke motieven met putti, waarbij één paar in rood en één paar in blauw. Stoppen beschadigd. Onderaan gemerkt.

Lot de deux paires de bouteilles en porcelaine, décorées de décors de fleurs peints à la main et de motifs baroques avec putti, une paire en rouge et une paire en bleu. Bouchons abîmés. Marqués en bas.
Dim. h: 36 cm
SKU: 0202210281.
Category: Porselein.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Limoges, France

  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More