Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
Dim. 22 x 21 cm
SKU: 3009250320.
Categories: Aziatisch, Hout, XXe eeuw.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #320
Estimate: € 40 / 60

  • #268

    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #634
    Ros

    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #640
    Limoges Lagarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    Estimate: € 150 / 250
  • #625

    Een Chinees zijden Hereke tapijt met een floraal decor.

    A Chinese silk Herike carpet with floral decoration.
    Dim. 76 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #632

    Een koperen lantaarn met vele hoofden in profiel gedecoreerd.

    A copper lantern decorated with multiple profile heads.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Antieke Engelse commode met twee kleine en drie grote laden.

    Antique English chest of drawers with two small and three large drawers.
    Dim. H 95, B 91, D 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #633

    Een vintage luchter, verguld metaal en porseleinen roosjes, toegevoegd een bijbehorende applique.

    Dim. h 52 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #631

    A hall lantern in Napoleon II style, decorated with garlands and Minerva heads.
    Dim. h 42 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #638

    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641
    American Flyer

    Dim. l 27 cm (wagon)
    Estimate: € 100 / 120
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530

    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #649
    Gien

    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #644

    Een set kristallen art deco glazen op voet, 4 formaten. 37 stuks.

    A set of crystal Art Deco glasses on a stem, in 4 sizes. 37 pieces.
    Dim. H 11.5, Ø 7.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #474

    Dim. 245 x 339 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #630

    Dim. H 83, B 124, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #624

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel. Ateliers d’art Lys de France.

    Dim. 155 x 113 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #155
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #626

    Een kristallen Marie-Thérèse luchter met 8 armen, 12 lichtpunten.

    A crystal Marie-Thérèse chandelier with 8 arms, 12 light points.
    Dim. h 55 x Ø 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #473

    Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.

    A hand-knotted wool Bidjar carpet.
    Dim. 155/245 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #188

    Een zilveren doosje met opschrift ‘Souvenir de E. Van Cauwenberghs Notaire à F. De Deken. 100 gram.

    A silver box with the inscription 'Souvenir de E. Van Cauwenberghs Notary to F. De Deken. 100 grams.'
    Dim. 2.3 x9.3 x 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #479

    Een vergulde halspiegel, assamblage met vroeg 20ste eeuwse floraal decor.

    A gilded collar mirror, assemblage with early 20th-century floral decoration.
    Dim. 178 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #182

    ‘Fregat en platbodems’. Olieverf op paneel. Getekend R. Vogiear. Met vermelding van een oude restauratie in Luzern, 1917.

    ‘Frigate and flat-bottomed boats’, oil on panel. Signed; R. Vogiear. With mention of an old restoration in Lucerne, 1917.
    Dim. 100/142 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #230
    Playboy Quartz

    Een vintage stainless steel horloge. Gemerkt en genummerd: 835-401 1.

    A vintage stainless steel watch. Marked and numbered: 835-401 1.
    Dim. 4 x 3 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #242
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Landscape with farmstead", a painting, oil on panel, signed L Lommaert.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202
    Armand Apol

    ‘Winterlandschap met molen’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Winter landscape with mill', oil on panel. Signed; Apol.
    Dim. 24/18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    Een Chinese zilverkleurig metalen zittende Boeddha. Handen in Dharya Mudra.

    A Chinese silver-colored metal seated Buddha.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #605

    Een crapaud zeteltje met groen velours bekleed. Vroeg 20ste eeuws.

    A small armchair with green velvet upholstery. Early 20th century.
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139

    ‘Koeien melken aan de waterkant’, olieverf op ovaal bolvormig paneel. Naar de 19e eeuw, getekend; Kuomil.

    ‘Milking cows by the waterside’, oil on oval convex panel. From the 19th century, signed; Kuomil.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #325

    Een tribaal Afrikaans fetishbeeld.

    A tribal African fetish statue.
    Dim. Hoogte 49 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #404

    Een vintage salontafel, hout met keramische tegels, ontworpen door Roger Capron, model Herbier, gesigneerd.

    A vintage coffee table, wood with ceramic tiles, designed by Roger Capron, model Herbier, signed.
    Dim. 28 x 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187
    Unterweissbach

    “Musicerende jonge dames.” Porseleinen groepje in goede staat. Onderaan gemerkt.

    "Young ladies making music." Porcelain group in good condition. Marked at the bottom.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 180 / 240

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00